Letâs לסקור אוסף וינטג רוח של שעונים צבאיים Zenithâs, גרסה מחודשת של מודל 1960 עם תנועת כרונוגרף Flyback מפורסם כוחו.

 Zenith הוא אחד מאותם מותגים יודעים איך לעשות שעונים בהשראת וינטג', ובדיוק כמו השעון שאנחנו בוחנים היום, רבים מהם נמצאים באוסף פיילוט שלהם.

זניט פיילוט קרונומטרו טיפו CP-2 Flyback סקירה

בניגוד לרוב שעוני הפיילוט הנוכחיים של זניטאס, שיש להם כתרים מתפתלים גדולים, מאוד ברורים, בהשראה וינטאג', אוסף זה היה גרסה מחודשת של אוסף שנות ה-60 שבו אלפים שימשו עבור הצבא האיטלקי. יש להם כתר מודרני יותר אשר נותן טוויסט לשעון צבאי בציר טיפוסי.

אוסף זה תוכנן להיות בעל מראה במצוקה מחוספס המשלים את אורח החיים הצבאי המחוספס הזה. ניתן לראות את זה עם רצועת עור nubuck עור nubuck גלם ומקרה נירוסטה 43mm חסון אשר יש גימור מיושן. המזוודה בעובי 12.5 מ"מ ויש לה מרחק של 51 מ"מ. בנוסף למראה המבוגר של המקרה, דוחפי הכרונוגרף והכתר המתפתל כהים כדי לדמות עוד יותר את המראה המיוער. למעשה, האינדיקציה היחידה שזה באמת שעון חדש יהיה על האבזם שהוא אבזם בסגנון אבזם סיכה מוברש. םמג

רק המחשבה על מקבל שעון חדש שנראה בכוונה כמו שעון ישן מבלבל אותי, אבל אני בהחלט יכול להבין למה זה כל כך מושך. באמת יש לזה הרבה קסם. Â החוגה יש ראות מעולה בתנאי תאורה נמוכה עם חומר זוהר (Superluminova) מילוי יד שעה ודקות בצורת עיפרון, יד כרונוגרף מרכזי גדול בצורת חץ שניות, כמו גם את הספרות הערביות. כמו רוב ם, הלוח מסתובב בשני הכיוונים ללא כל צלילי לחיצה חזק כמו הלוחות צלילה בדרך כלל יש. יתר על כן, הלוח אינו קרמי עשוי חומר אלומיניום. םמג

הנומרים נמצאים רק בין 10 ל 2 oâclock ו 4 עד 8 oâclock עמדות. 3 ו- 9 oâclock חסרים כדי להכיל את גדול מהממוצע כרונוגרף תת-אוגר ו קטן שניות חיוג משנה של שניות. הכרונוגרף כולל פונקציית Flyback המאפשרת לך להפעיל מחדש באופן מיידי את הכרונוגרף מבלי להפעיל, לעצור ולאפס אותו.

זה Zenith פיילוט כרונוגרף מופעל על ידי תנועת אל פרימרו המפורסמת, תנועה פעימה גבוהה (5Hz) עם 254 רכיבים כי פעימות ב 36,000 VPH. קליבר 405 הוא תנועה בעלת 31 תכשיטים עם רזרבה כוח משוערת של 50 שעות.

הרוטור האוטומטי המשוקלל סיים עם פסי ז'נבה וכמה תחריט מיוחד הכולל את המילים âZenith El Primeroâ, âManufacture Le Locleâ, כוכב זניט, ואת המילים âSwiss Madeâ. משטחי צלחת אחרים משתמשים Perlage שהוא תבנית מוברשת מעגלית. יחד, אלה עושים את התנועה להתבלט על ידי נראה מבריק בעוד מוקף חצץ בציר הישן והטוב.

אוסף זה כולל 3 שעונים הכוללים אחד מוגבל ומנוספר. זה שמתואר בסקירה זו הוא מודל # 11.2240.405/21.c773 והוא מגיע על רצועה ירוקה/אפורה עם חיוג אפור צפחה וממקרה נירוסטה מיושן.

דגם נוסף הוא 29.2240.405/18.c801 אשר יש מקרה ברונזה ודוחפים, ידיים בגוון זהב ורוד, חיוג מגורען ברונזה, תת מחייגים מגיע על רצועת עור עור חום עור (nubuck).

מהדורת USA מוגבלת ל-50 חלקים ויש לה חיוג כחול, רצועת עור כחולה עם תפירה באדום ולבן. המהדורה האמריקאית יש התייחסות # 03.2241.405/51.c915 נוצר עבור פרויקט הלוחם הפצוע שהוא צדקה ותיקה ליוצאי צבא אמריקאים פצועים וחברי שירות פעיל. חלק מההכנסות הולכות לסיוע לארגון הצדקה הזה. המודל הזה לא בדיוק צועק âCaptain אמריקה watchâ אלא אם כן אתה הופך אותו ולהסתכל על הרוטור האמריקאי מאוד. למרות זאת, כוכב זניט אכן נראה כמו סמל אמריקאי פטריוטי. מודל זה זה שעולה קצת יותר מהשאר באוסף אבל מציע כמה בלעדיות רצינית בתמורה עם רק 50 יחידות שנעשו.

לתמחור מוזל בכל אחד מהדגמים באוסף זה, השתמש בלחצן שלהלן כדי לעיין בדגמים הזמינים השונים.

הצג אוסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *