בעבר, בהווה ובעתיד מתאחדים כדי ליצור שעון פיילוט שבאמת לוכד את תור הזהב של התעופה.

זניט פיילוט סוג 20 כרונוגרף סקירה מיוחדת במיוחד

הדבר הראשון שעולה לך בראש כאשר אתה מניח את העיניים שלך על טייס זניט סוג 20 כרונוגרף מיוחד נוסף הוא חומר המקרה. בניגוד למקרה המלוטש הרגיל, שהוא מראה זניט מובהק, יש לו מראה מחוספס באופן לא קונבנציונלי; משהו יותר מתאים לשעון של טייס WW2 בציר. זה גם גודל גדול יותר נחמד של 45 מ"מ עם עובי של 14.25mm.

התחושה הנוסטלגית לא עצור בחומר המקרה עצמו, אבל מורגש גם בכל אלמנט של העיצוב מן הגימור על המקרה לגופן מאוד passé המשמש לספרות ערביות. אפילו הברגים המשמשים לאטום את המקרה יש מראה בציר עם ראשיהם המגולגלים בולטים מעט מהמקרה.

המקרה עשוי פליז מוצק ונראה שיש אלמנטים עיצוביים על זה שבו הם עשו שימוש חמצון כדי להשיר את החריצים בקווים על המקרה, כתר וכפתורים. בין אם הם חומצה חרוט המקרה כדי להשיג את האפקט הזה הוא סוד נשמר היטב, אבל זה בהחלט נראה נהדר!

רצועת העור Nubuck משתמשת בתהליך שבו העור היה ליף & התבקה למטה כדי לייצר כמה סיבים קטנים מתן רך, מגע כמעט קטיפה. המודל בהשתתפות סקירה זו הוא מספר סימוכין 29.2430.4069/21.c80 והוא מגיע על רצועת עור ירוקה למראה וינטג' עם תפירה מחוץ לבן.

החוגה השחורה מאט מקוזזת על-ידי מסלול דקות ו-22 שניות בסגנון רכבת לבן מסביב להיקף החיצוני של החוגה. הידיים הן בהשוות זהב ורודות ומלאות בחומר זוהר. במרכזו של החוגה נמצא חכום זהב ורוד. מתחת לכוכב הזה נמצא סימן המילים של זניט עם המילים "מונטה ד'ארון" ממש מתחתיו. ממש מעל המיקום של השעה שש נמצאת המילה "פיילוט", המודפסת בכתום ומוקפת במה שנראה כשימוש יצירתי בציטוטים.

במקרה טיטניום בחזרה יש את הלוגו של Zenith Flying Instruments, חריטה מיוחדת שאומרת "זניט מכשירים מעופפים" סביב החלק העליון והמילים "Montre D'aeronef Type 20" סביב התחתית. במרכז התיק חקוק מטוס וסמל עם הלוגו של זניט במרכז וכמובן הכוכב המוכר זניט עם חמש נקודות.

הכתר הוא גדול מדי בולט לא מעט מהצד הימני של המקרה אבל לא בצורה לא מאוזנת מבחינה ויזואלית. איכשהו הפסים השחורים שהם חלק מעיצוב הכתר גורמים לכתר להיראות קטן יותר ממה שהוא.

דוחפי הכרונוגרף הם צורה מלבנית ארוכה עם קצוות מגולגלים וכוללים כתריסר קווים חריצים כדי לספק אחיזה טובה יותר בעת התחלה או עצירה של פונקציית שעון העצר.

זניט אל פרימרו קליבר 4069

זה לא צריך להפתיע כל חסיד שעון כי תנועת זניט אל Primero הוא מה ששימש כדי להפעיל את הכרונוגרף גלגל עמודה זה. 35-תכשיט זניט אל פרימרו קליבר 4069 הוא מה שהופך את השעון הזה אכן מיוחד במיוחד. הוא מורכב מ-254 חלקים וכולל רזרבות חשמל ל-50 שעות. התנועה האוטומטית 4069 פועם על 5Hz או 36,000 VpH מה שהופך אותו כרונוגרף מדויק מאוד.

סיכום:

זהו שעון טייס מעולה שנבנה קשה ויש לו את המראה היטוב של טייס חיל האוויר הוותיק. התנועה שמפעילה את השעון הזה היא אולי אחת מתנועות הכרונוגרף האיקוניות ביותר שנעשו אי פעם ויש כמה דגמים זמינים עם שילובי צבעים שונים.

הצגת כל הדגמים באוסף זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *