השעון המסובך ביותר בעולם. נראה מה 8 מיליון דולר יקנו לך.

אפשר לומר הרבה על ואצ'רון קונסטנטין הכן הוותיק בעולם. היצרן כבר ברציפות בעסקים במשך 260 שנים, ולכן הרבה ניתן ללמוד מהם גם.

לכן, אין זה מפתיע שעם כמעט 300 שנות ניסיון, המאנו-פעולה הזו יצרה שוב את השעון המסובך ביותר בעולם. ההתייחסות לואצ'רון קונסטנטין 57260.

Vacheron קונסטנטין מקיים מסורת של שעוני סדר מיוחד מאספני שעונים נלהבים ביותר של כדור הארץ וחובבי הורולוגיה שעדיין לא לאתגר אותם עם שעון מסובך מאוד שהם לא יכלו לייצר.

עיין בשעונים ואצ'רון קונסטנטין

מי הבעלים של השעונים המסובכים ביותר בעולם?

בין אספני שעונים מסובכים אלה הם אנשי חזון כגון ג'יימס וורד פקרד, מייסד סוף המאה ה -19 של חברת החשמל Packard ו Packard מוטור המכונית החברה, המלך המצרי פואד הראשון, יורשו המלך פארוק של מצרים והרוזן גיא דה Boisrouvray, מי עד 2015 היה השעון המסובך ביותר של Vacheron Constantin. אבל זה השתנה.

מה הופך את השעון המסובך ביותר בעולם להיות כל כך מיוחד?

Vacheron Constantin 57260 עכשיו להיות השעון המסובך ביותר בעולם האפיל על היסטורי הקודם שובר שיאים סיבוך גבוה שעונים עם 57 סיבוכים מדהימים המפורטים להלן:

לוח שנה תמידי:

מדידת זמן:

אזעקה עם 7 פונקציות:

וסטמינסטר קריון מרשים:

לוח שנה ירחי:

לוח שנה בעברית / יהודית

לוח שנה דתי:

כרונוגרף גלגל שלוש עמודות:

לוח שנה אסטרונומי:

תכונות נוספות:

םמג

למותר לציין, השעון המסובך ביותר הזה לקח 8 שנים להרכיב. הוא שוקל 43 גרם פחות של קילוגרם ויש לו טווח של 98 מ"מ. השעון הסמוך היחיד שקרוב יהיה פטק פיליפ קליברה 89 שהיו לו 33 סיבוכים. כפי שאתה יכול לראות, כמה שעונים מדף עליון צריך להגביר את המשחק שלהם אם הם רוצים להיות היוצר של #1 שעון מסובך ביותר שנעשו אי פעם.

מהו ואצ'רון קונסטנטין 57260 שווה?

57260 אשר הוערך ב $8,000,000 על פי פורבס יש 31 ידיים, 2,826 חלקים, זה כולל כמה סיבוכים חדשניים מעולם לא ראה לוחות השנה הבאים:

למרבה הפלא, לשעון הזה יש רזרבות חשמל של 60 שעות, משהו בלתי צפוי של שעון עם כמעט 3,000 רכיבים.

עיין בשעונים ואצ'רון קונסטנטין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *