כיום, אחד השעונים המבוקשים ביותר של ואצ'רון קונסטנטין מקבל תשומת לב ראויה. הצטרפו אלינו כפי שאנו עושים סקירה מעמיקה של ואצ'רון קונסטנטין בחו"ל הכרונוגרף

ואצ'רון קונסטנטין בחו"ל הכרונוגרף סקירה

האוספים בחו"ל אחד פופולרי עבור Vacheron קונסטנטין, השוען הוותיק ביותר ברציפות בפעולה מאז הוא הוקם לראשונה לפני מאות שנים. רובנו אפילו מתחילים להבין איך זה להיות בעסק כל כך הרבה זמן. במהלך השנים הרבות בפעולה, Vacheron ביססה את עצמה כאחד משלושת מותגי השעון השוויצרי הגדול וממשיך להרשים אוהבי שעונים בכל מקום.

בעוד הכרונוגרף בחו"ל הוא לא להפעיל את שעון הכרונוגרף הטחנה, יש לו מראה ייחודי עם הלוח חריץ שלה lugs ייחודי. באוסף זה יש כמה דגמים ששווה להזכיר. המודל שאתה רואה בתמונות בתוך מאמר זה הוא ואולי הפופולרי ביותר באוסף הכרונוגרף בחו"ל 42.5. יש לו צמיד לכה כחול עשיר מרשים צמיד נירוסטה מלוטש ומוברש.

דגמים אחרים באוסף זה כוללים את אשר יש 18kt עלה זהב מקרה, חיוג כסף רצועת עור תנין חום עם אבזם תואם 18kt זהב עלה פריסת. זהו מודל יקר יותר, אך הוא זמין יותר מדגם החיוג הכחול או אפילו דגם החיוג השחור # 5500v/110a-b481 אשר יש âpandaâ חיוג עם משנה חוגות כסף על חיוג ראשי שחור.

המקרה מודד ב 42.5mm שהוא גודל נחמד, אבל זה לובש כמו שעון קטן יותר מאז החוגה עצמה תופס רק על 70-80% של השטח הזמין על פני השטח של המקרה. המקרה מודד בעובי 13.7 מ"מ אשר יכול לתחוב בצורה מסודרת מתחת לשרוול במידת הצורך.

אחד הדברים שהופך את השעון הזה מיוחד הוא כמה תכליתי זה יכול להיות. במקרה יש לבנות קשה אז זה יכול בקלות להיות שחוק כל יום, אבל כדי לשמור על דברים נראים מעניינים ורענן בכל יום, זה מגיע עם שתי רצועות נוספות. אחת היא רצועת עור תנין והשנייה היא רצועת גומי רכה. באוסף זה, היוצא מן הכלל הוא מודל זהב ורד אשר אין צמיד תואם מגיע רק על רצועת עור תנין חום אבל מגיע עם רצועה גומי חום להחלפה.

המהנדסים ב-Vacheron Constantin יישמו מערכת החלפת רצועות המאפשרת לך לעבור בין הצמיד או כל אחת משתי הרצועות מבלי להשתמש בכלים. עבור הדגמים שיש להם צמיד פלדה, האבזם מהוזם את הצמיד יש עיצוב של צלב מלטזית שמתפצל לשניים כאשר נפתח.

החוגה כוללת חלון תאריך הממוקם בין מיקום 4 ו- 5 oâclock עם סמני שעת אינדקס מוחלים המלאים בחומר זוהר. שעה ודקה מלוטשות מלאות גם בחומר זוהר.

תת-מחייגים עבור שניות קטנות תת להירשם, כמו גם את הכרונוגרפים 30 דקות ו 12 שעות מונים יש סמנים מודפסים דק ספרות בגופן sans-serif. יש מסלול מודפס דק של שניות ושבריר שניות על אוגן הלוח הקדמי, ויש מסילת רכבת בקצה החוגה שעוברת דרך סמני השעה שהוחלו.

הידיים המשמשות עבור הכרונוגרף הכולל את היד הגדולה של שניות הכרונוגרף המרכזי, הדלפק של 30 דקות, כמו גם את הדלפק של 12 שעות, כולם בעלי גימור מוברש דק ואילו הידיים לספר לזמן יש גימור מלוטש. זה מגע גימור קטן אבל אחד נחמד בזה.

הכרונוגרף בחו"ל משתמש במנגנון כרונוגרף עם גלגל עמודה מעל הסוג הניתן למצלמת הפעלה. זה מאפשר כמה חלקלק וחלק לעצור ולהפסיק פעולה. דוחפי הכרונוגרף דופקים בדיוק כמו הכתר המתפתל כדי לאטום את התיק ולהגן עליו מפני נזקי מים פנימיים.

מקרה זה מספק 150m / 500ft של עמידות מים אשר עמידות מים גדולה לשחייה, שנורקלינג ו thatâs על זה. אתה יכול גם להתקלח עם השעון הזה בתנאי itâs not מים חמים. למידע מפורט יותר על עמידות המים לחץ כאן.

הכרונוגרף של ואצ'רון קונסטנטין בחו"ל מופעל על ידי תנועה בתוך הבית; ואצ'רון קונסטנטין קליבר 5200. זהו קליבר ייצור 4Hz שפעימות ב 28,800 תנודות לשעה. תנועה זו, בעלת 54 תכשיטים, מורכבת מ-263 רכיבים וכוללת רוטור משוקלל של 22kt הנוהר האוטומטי.

Vacheron Constantin 5200 מוטבע עם חותם ז'נבה היוקרתי אשר ידוע גם בשם סימן ההיכר איכות ז'נבה עבור שעונים עומדים בהנחיות קפדניות מאוד באומנות ומצוינות. יש לו כמה תכונות ראויות לציון אחרות מדי.

בתור התחלה, יש לו טבעת מעטפת ברזל רכה המגנה על התנועה מפני תדרים אלקטרומגנטיים של עד 25,000 אמפר למטר אשר שווה ערך לכ 313.5 גאוס. כדי להיות גלוי לחלוטין, בהשוואה למותגי שעונים אחרים כמו אומגה המציעים הגנה מגנטית עד 15,000 גאוס על כל השעונים שלהם עם ייעוד כרונומטר מאסטר, שעון זה מגיע קצר בהשוואה. עם זאת, אמר, הגנה קטנה מפני שדות מגנטיים היא בהחלט טובה יותר מאשר לא שיש בכלל.

כל שעון באוסף הכרונוגרף Vacheron Constantin בחו"ל ימצא מקום נחמד כמו שעון ללבוש יומי או אפילו כמו חתיכת אוסף יקר, כיâs אם אתה בר מזל מספיק כדי לקבל את הידיים שלך על אחד. לחץ על הלחצנים שלהלן כדי לראות את המחיר עבור הכרונוגרף בחו"ל.

דגמים חדשים Â

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *