היום אנו מטפלים בשאלות והחששות הנפוצים ביותר שאנשים שואלים כאשר שוקלים את רכישת שעון יוליס נארדין.

שאלות מובילות על יוליסה נרדין שעונים ב 2019

יוליס נארדין סקירה

תנועות Â-Â -Â Â -Â Â –Â –Â -Â — Â — Â -Â — Â –Â –Â Â

איכות

האם יוליס נארדין הוא שעון טוב?

במהלך 170 השנים האחרונות, יוליסה נרדין הרוויחה את מקומה המיוחד בהורולוגיה גבוהה או בהאאוט הורלוג'יה; נישה watchmaking הנחשק ידוע בהפקת שעונים מכניים מסובכים מאוד אספנים וÂ חובבי אהבה ושבחים. הם גם מגובים על ידי אחריות הרבה מעל הממוצע 5 שנים אשר עדות לאיכות ואריכות ימים שלהם.

כמה טוב הוא שעון יוליס נארדין?

פרסים והבחנות: המותג זכה ביותר מ-4,300 הבחנות ו-18 מדליות זהב על תרומתו ליצירה.

תנועות

האם שעוני יוליס נארדין מדויקים?

זה watchâ קיבל הרבה שבחים על הכרונומטרים הימיים המדויקים שלהם. התקני מדידת זמן מכניים אלה שימשו את קפטני הספינה שסמכו על הדיוק שלהם כדי להבטיח שהתמרונים שלהם יתוזמנו ובוצעו בדיוק ולשלמות. כרונומטרים הפכו לסטנדרט ותיעוד השמור רק לשעונים המדויקים ביותר.

הם עשו התקדמות חדשנית משמעותית בעשיית שעונים על ידי לחימה האויב הידוע לשמצה ביותר לדיוק של שעון מכני; תדרים אלקטרומגנטיים. הדבר נעשה על ידי שימוש בחומרים אנטימגנטיים מהפכניים כגון סיליקון ויישום סגסוגות המשתמשות בננוטכנולוגיה שפותחה על ידי Sigatec, DIAMonSIL, המשלב את המאפיינים האנטי מגנטיים של סיליקון תוך שילוב הכוח של יהלומים.

So כן, הם מאוד מדויקים אכן, במיוחד הכרונומטרים המאושרים שלהם.

עד כמה מדויק הכרונומטר של יוליס נארדין?

כדי להשיג את המצב של כרונומטר ואת הכינוי מ COSC המכונה אישור COSC המעידה על הדיוק שלה, השעון חייב לשמור על דיוק מינימלי של -4/+6 שניות ליום סטייה אשר מדויק מאוד עבור שעון מכני.

האם ליוס נארדין יש תנועות טובות?

כן, למעשה, הם סיימו בצורה יוצאת מן הכלל לשלמות. הם יפים לעין, ומדויקים עד כדי פגם. הם גם די חדשניים ורבים מהם הם פלאים מכניים מסובכים מאוד. Â הם גם מפורסמים ביצירת כמה חידושים מחוץ לקופסה למדי כגון שעוני פריק שלהם.

םמג

הורולוגיה והורולוגיה

האם יוליס נארדין צופה בהורולוגיה גבוהה?

כמו די השיכון ההמצאה, הם זוכים לחידושים ויצירות הורולוגיות רבות כגון הכרונוגרף כפתור יחיד המכונה Pulsometer, GMT תמידי אשר שילב שתיים יצירות ייחודיות שלהם לתוך שעון אחד. חלק מהשעונים החדשניים יותר שלהם כוללים את שביתת השעה, סונטה, משחזר דקות ואולי המפורסם ביותר שלהם, הפריק.

רבים מהשעונים שלהם יש סיבוכים גבוהים כגון משחזרים דקה, tourbillons, Â ו סיבוכים גבוהים אחרים. לעתים קרובות יש סיבוכים רבים באותו השעון, כך חד משמעית המותג ייחשב "הוט Horlogerie"Â שהוא צרפתי עבור שעונים הורולוגיה גבוהה ובדרך כלל מגיע עם מחיר גבוה. עם זאת, המותג גם מייצר שעונים אשר אינם כוללים סוגים אלה של סיבוכים אשר הם זולים יותר. םמג

החברה

בת כמה יוליס נארדין?

היסטוריה: אני לא יודע. הכן המשובץ הזה נמצא בפעולה כבר יותר מ-170 שנה. 1823 הייתה השנה בה נולד יוליס נארדין, ובדומה לאביו לפניו, הוא התאמן כאמן והחל את הקריירה שלו בשאטנות מהוללת מהיסד, כשהוא עובד באסיפה של שעונים, בניגוד לעשיית שעונים במלוא מובן. בגיל צעיר הוא כבר פתח סדנה משלו ובגיל 23 הקים את החברה בלה לוקלה, מקום הולדתו ומוקד תעשיית העשנות השוויצרית בג'ורה, שווייץ.

דירוג: לדברי Ranker.com, הם מותג שעוני #10 היקר ביותר מתוך 28 מותגים שונים.

מי הבעלים של יוליס נארדין?

הם חברת בת a של קבוצת יוקרה בינלאומית בשם Kering S.A. אשר מבוסס בפריז, צרפת. קונגלומרט יוקרה זה הוא גם הבעלים של חברות אחרות כגון אלכסנדר מקווין, גוצ'י, איב סן לורן, ומותגי יוקרה מפורסמים רבים יותר. םמג

מחירים

כמה עולה שעון יוליס נארדין?

לעתים קרובות אנחנו נשאלים מה שנראה שאלה פשוטה כמו â כמה הוא שעון יוליס נארדין?â אבל האמת היא שהם עושים כל מיני שעונים עם מחירים שונים אז אחד צריך להיות ספציפי יותר. אתה יכול לעיין האוספים השונים שלהם באמצעות הכפתור למטה או לגלול למטה כדי להמשיך לקרוא על שלהם במחיר סביר ביותר שעונים היקרים ביותר.

עיון

עיון

עיון

עיון

עיון

עיון

עיון

עיון

עיון

עיון

השעון הזול ביותר שלהם יהיה ladyâs מודל בשם ליידי קלאסיקו 31mm והשעון הזול ביותר שלהם מאוסף זה יש מחיר מחירון של $6,800.

באשר למחיר הטוב ביותר על השעונים שלהם לגברים, זה יהיה טורפילור 42mm כרונומטר ימי אשר יש מחיר מחירון של $6,900.Â

השעונים היקרים ביותר שלהם עולים הרבה מעל $1,000,000 כגון יהלום מצופה רויאל בלו מסתורין Tourbillon 43mm בפלטינה מוצקהÂ אשר היא מהדורה מוגבלת ומספרת של רק 30 חתיכות ברחבי העולם.

אם אתה נהנה פוסט זה ומרגיש כי אחרים ייהנו ממנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *