אדום, רוז', בורגונדי; קרא לזה איך שאתה רוצה, itâs צבע האהבה ואלה הם העליון 5 רולקסים עם חוגות אדומות שאנחנו במקרה אוהבים.

לא בכל יום אנו מכסים שעון נועז כמו רולקס עם חיוג אדום, אבל היום הוא אותו יום מזל שבו נדון בכמה רולקסים בחיוג אדום הראויים לתשומת הלב המלאה שלנו.

רולקס אדום? למעלה 5 שעונים על ידי רולקס עם רד מחייג

לאחר קריאת זה, לחץ על כל שעוני יוקרה אדום להלן כדי לראות פרטים או :

למרות העובדה כי המגמה עבור גדלים מקרה שעון מראה כי אנשים קונים שעונים עם מקרים גדולים יותר בימים אלה, 5 שעונים נבחרים הם כל שעונים בגודל בינוני ב 36mm, ניתן ללבוש על ידי נשים או אפילו גברים עם ממוצע עד גדלים פרק כף היד קטן יותר.

דבר נוסף שיש לכל אלה במשותף הוא שהם כולם רולקס יום תאריך 36mm שעונים. רולקס מעדיף את המונח "בורגונדי" או "חיוג דובדבן" על פני 'חיוג אדום'.

הניחוש הטוב ביותר שלי הוא שזה רק מונח יותר לשווק עבור קהל היעד שלהם.

  • הצג תיאור

  • צדפת אינדקס דובדבן 118239

  • הצג תיאור

  • 118206 נשיא מדד הדובדבן

  • הצג תיאור

הראשון ברשימה שנדבר עליו הוא התייחסות רולקס 118139 עור אינדקס דובדבן. שעון זה משתמש במקרה 36mm בנוי זהב לבן 18kt ויש לו הלוח מחושל אשר נותן לו כי מאוד ברור "מראה רולקס". מודל זה יש רצועת עור בצבע בורדו אדום תואם והוא היחיד ברשימה זו שמגיע עם רצועת שעון עור.

זה רולקס אדום פנים שעון משתמש כרונומטר תכשיט 31 המכונה קליבר 3155 שהוא קליבר עצמי מתפתל / אוטומטי שפועל ב 28,800 VpH במשך כ 48 שעות על רוח מלאה.

שעון זה פנים אדומות רולקס שעון משתמש כרונומטר תכשיט 31 המכונה קליבר 3155 שהוא תנועה עצמית מתפתל / אוטומטי שפועל ב 28,800 VpH במשך כ 48 שעות על רוח מלאה.

הערה: תנועה זו בתוך הבית ניתן למצוא בכל השעונים בהשתתפות בפוסט זה בבלוג.

חשוב לציין כי ישנם 5 דגמים עם חוגות אדומות וכל 5 הם רולקס יום תאריך 36mm שעונים. עם זאת ההבדל ביניהם (מלבד מחיר ומספר דגם) הוא כי 3 דגמים משתמשים במקרה זהב לבן 18kt, כל אחד עם סוג אחר של צמיד; צמיד צדפות אחד (118239 דובדבן אינדקס צדפה), צמיד נשיא אחד (118239 דובדבן אינדקס נשיא), ואחד על רצועת עור אדומה המוצג לעיל (118139 דובדבן אינדקס עור). חבל שהתומרים היחידים שהשתמשו בהם הם זהב לבן ופלטינה. אין זהב ורוד, אין זהב צהוב, ואין אפשרויות פלדה.

זה היה יכול להיות נחמד לראות תאריך רולקס רק באדום ברשימה זו או בכל חומר אחר כגון נירוסטה או אפילו מוצק 18kt מודל זהב צהוב עם חיוג אדום. הייתי אפילו להסתפק נירוסטה 36mm יום תאריך עם חיוג אדום רק כדי לקבל אפשרות סבירה יותר עבור אלה שלא רוצים להגיש עבור דגמי זהב או פלטינה. אולי אפילו רולקס GMT-Master II עם חיוג אדום כדי להתאים לאחד הדגמים שיש להם מסגרת מפוצלת אדום ושחור. אם אי פעם תראה אחד בעתיד תדע ששמעת על זה כאן קודם!

שני הדגמים היקרים ביותר בתמונה להלן אינם משתמשים בזהב לבן 18kt אלא פלטינה. היקר יותר של שני דגמי פלטינה יש מסגרת יהלום (ref. 118346 דובדבן אינדקס נשיא) בעוד במחיר סביר יותר של שני דגמי פלטינה יש מסגרת חלקה ללא כל יהלומים (שופט. 118206 דובדבן אינדקס נשיא).

האם יש דגם עם חיוג אדום שאתה לא רואה כאן שאתה מעדיף לראות ברשימה זו? תן לנו לדעת בתיבת ההערות שלהלן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *