השוואה מפורטת על שני שעוני רולקס ספורט מפוארים אלה.

היאכטות II ויאכטה 40mm הם שניהם שעוני ספורט גדולים במיוחד עם מלחים מקצועיים ומלחי יאכטות. שניהם קלאסיים וספורטיביים בו זמנית. אבל מהם ההבדלים העיקריים ומה הופך את שני השעונים האלה מיוחדים בדרכם שלהם? יש להסתכל למטה על תיאור מפורט של ההבדלים.

בואו נסתכל על אחד האחרונים והנדוברים ביותר על שעונים יאכטה רולקס, 116655. שעון זה הוא שעון מיוחד מסיבות רבות. כל זאת, זהו ציון דרך היסטורי עבור רולקס מאז הוא שעון רולקס הראשון אי פעם להשתמש ברצועת גומי. רוב האנשים לא היו מניד עפים על הרעיון של רולקס עם רצועת גומי אז למה המהומה? זו לא רצועת גומי טיפוסית. רולקס כבר משתולל על זה גומי חדש Oysterflex צמיד אשר לא רק נוח מאוד ללבוש, זה גם היפואלרגנית.

צוות המחקר והפיתוח ברופלקס תכנן צמיד קל לענוד כמו צמיד גומי, אך גם מחזיק בצורתו כמו צמיד מתכת. הם עושים זאת באמצעות תוספות ניקל וטיטניום בתוך הלהקה. הם גם הנהנו צורה מוגנת בפטנט על החלק הפנימי של הצמיד אשר יש מערכת ריפוד מובנית אליו המאפשר את הצמיד לקחת את הצורה הטבעית של פרק כף היד מה שהופך את Oysterflex אפשרי רצועת שעון גומי הנוחה ביותר. אבזם בטיחות Oysterlock שומר על השעון מפתיחה ונראה מדהים בזהב אוורוס 18ct. זהב Everose היא סגסוגת זהב ורוד 18kt פטנט כי הוא ייחודי, שימש עם כל מקרים צדפות זהב ורוד שלהם מאז 2005.

תמצאו גם חיוג שחור מט Cerachrom שהוא חומר קרמיקה מוקשח כי הוא חומר קשה ועמיד בפני שריטות כי יש תכונות אנטי קורוזיביות והוא חסין לדהוי מחשיפה לקרני אולטרה סגול. מושלם עבור לבלות את הימים שלך מרגיע על הסיפון של יאכטה יוקרתית.

החוגה על רולקס יאכטה מאסטר 116655 עם זכוכית מגדלת תאריך ציקלופ שלה יכול להיות עבר כמו זה של צוללן אם זה לא היה עבור כל הזהב אוורוס בשימוש. ניתן למצוא חומר זה המשמש על חישוקי סמני השעה אינדקס, הלוגו רולקס, וידיים מלאות זוהר. לא תמצא זהב ורוד על החוגה של כל שעון בסדרת צוללן (עדיין?). השילוב של זהב שחור אוורוס הוא תופס עיניים אמיתי נותן את זה המראה של שעון מפואר באמת.

מה קורה בתוך השעון המדהים הזה? היאכטה מאסטר 40mm פועל את תנועת רולקס תמידית אוטומטית, רולקס קליבר 3135. תנועת תכשיטים זו 31 פעימות ב 28,800 vph ויש לו רזרבה כוח של כ 50 שעות.

רולקס יאכטה 2

במבט חטוף, שעון זה הוא חתיכת עין מרשימה עם מקרה מלוטש וצמיד זהב ורד שני גוונים ונירוטה. העיצוב השתמש בצבעים מלאי חיים מהמסגרת הכחולה Cerachrom ועד לסוטרי זהב ורודים וכתר טרילוק הרשום כפטנט. החוגה הלבנה מלאה באותה מידה בצבעים הרמוניים עם שעת פלדה כחולה, ידיים דקות ותת-חיוג וזהב ורדים וידי כרונוגרף אדומות. זהב ורוד מסגרת תת חיוג ו סמנים מסגרת אינדקס זהב עלה להחיל לקשור את כל זה יחד.

תכונה ייחודית של Yachtmaster II הוא כרונוגרף regatta וכולל את הספירה לאחור המכנית הראשונה בעולם לתכנות עם זיכרון. אתה יכול לסנכרן במדויק את השעון עם הרצף ההתחלתי של מירוץ יאכטות.

בניגוד לרוב הלוחות שאינם פועלים כמרכיב של התנועה, הלוח הקדמי של פיקוד הטבעת הקל לשימוש והדו-כיווני על היאכטה II פועל בשיתוף עם הכרונוגרף של המיגאטה כמרכיב אינטגרלי של התנועה. מסגרת זו היא השיטה שבה באפשרותך לסנכרן את כרזמן הספירה לאחור עד לשעת ההתחלה של מירוץ. בכל פעם שאתה לוחץ על הכפתור אתה יכול להתאים את הדקר על ידי 1 דקהÂ מותאם עבור עד 10 דקות ספירה לאחור שעה תחתונה. בעת התאמת הלוח הקדמי המסתובב בחזרה למיקום האמצעי המוגדר כברירת מחדל, הוא מאפס את הכרונוגרף בחזרה לפונקציה הראשית שלו.

זה COSC מוסמך כרונומטר שוויצרי הוא קליבר מתפתל 4161 תנועה אוטומטית פעימות ב 28,800 vph והוא מיוצר לחלוטין על ידי רולקס. תנועה זו כוללת את מזרק השיער רולקס כחול Parachrom כחול. לאחר קבלת אישור כרונומטר COSC מוסמך, התנועה עובר בדיקה כרונומטרית יסודית בתוך הבית פעם מותקן לתוך מקרה שעון. ברגע שהשעון משיג דיוק של -2/+2 שניות ביום במקרה, הוא מקבל ייעוד כרונומטר סופרלטיבי רולקס. אפילו עם כל התכונות המכניות האלה, תנועת 31 התכשיט 4161 מחזיקה את כוחה במשך 72 שעות.

רולקס יאכטה מאסטר VS יאכטה מאסטר II – זה לצד השוואה

יש לך שאלה על שעון? התקשר אלינו 1-800-470-2343 או 1-845-357-8300

 מותג: רולקס רולקס סדרה: יאכטה מאסטר II 44mm יאכטה מאסטר 40mm מודל #: 116681 לבן 116655 גודל: Mens Mens מקרה חומר: פלדת על חלד & זהב ורד 18kt אורוז זהב חיוג צבע: לבן שחור צמיד / רצועה: פלדת על חלד & זהב ורד 18kt אורוז זהב חיוג צבע: לבן שחור צמיד / רצועה: פלדת על חלד & זהב ורד זהב ורוד אבזם גומי סוג: אבזם מתקפל עם בריח בטיחות 18 kt Everose® זהב צדפה בטיחות אבזם תנועה: הלוח האוטומטי אוטומטי: דו כיווני מסתובב גביש מסתובב דו כיווני: שריטות עמיד ספיר עמיד ספיר מקרה בחזרה: מוצק עמידות מים: מוצק עמידות למים: מוצק עמידות: מוצק מים 100m/330ft 100m / 330ft מקרה קוטר: 44mm 40mm סיבוכים: Regatta כרונוגרף  אחריות: זמן יוקרה 5 שנה אחריות זמן 5 שנה אחריות   עיון

הצג את כל אוספי רולקס וסדרות

אם אתה נהנה השוואה זו ומרגיש כי אחרים ייהנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *