הביטו ביאכטה רולקס זהב ורד חדש עם צמיד רולקס Oysterflex: רצועת גומי 1 של רולקס

עם היאכטה רולקס זהב ורד חדש, שעונים רולקס לא החזיקו אגרופים ולשים כמעט כל רעיון גדול שהיה להם אי פעם לתוך שעון אחד מדהים. מנהל היאכטות רולקס סובב מאז תחילת שנות ה-90, והוא הגיע במגוון חומרים מזהב ופלדה כל הדרך עד לפלטינה. הם ידועים בהיותם מבריקים ומפוארים מקצה לקצה. אז זה לא מפתיע כי העולם נלקח על ידי סערה כאשר הם החליטו להשתמש גומי כדי להציג את החדש. האם זה היה צעד למעלה או צעד למטה לסדרה? PrestigeTime.com מאמינים שתמונות מדברות הרבה יותר חזק ממילים.

רולקס יאכטה מאסטר 116655 סקירה מלאה

Yachtmaster החדש מרולק הוא שעון מקרה זהב ורוד 40mm עם חיוג שחור מודגש בזהב אורוז מאוד משלו של רולקס. בדיוק כמו שלהם קניינית 18kt עלה סגסוגת זהב, רולקס תמיד מעדיף ליצור את הסטטוס קוו ולא צריך לקום כדי לפגוש אותו בגלל אף אחד אחר.

ביאכטה רולקס זהב ורד חדש, הם לא החזיקו אגרופים ולשים כמעט כל רעיון גדול שהיה להם אי פעם לתוך שעון אחד מדהים.

בואו נתחיל עם שלהם מאוד עמיד שחור קרמיקה "Cherachrom" הלוח להוסיף אשר עמיד מאוד בפני קורוזיה. חומר קרמיקה קנייני זה הוא קשה מאוד ועמיד בפני שריטות. זה גם לא מתפוגג עם חשיפה לשמש כמו אחרים. הם גם השתמשו בכתר "טריפלוק" הרשום כפטנט שלהם, שברגים וננעלים על התיק הדוק כמו צוהר צוללת. השימוש בזהב אוורוס של רולקס שהוא סגסוגת קניינית שלהם יש גוון מושלם של זהב ורוד כי יש גוון כי הוא לא נשי מדי, ולא גברי מדי. סגסוגת מתכת יקרה רב-תכליתית זו משמשת בכתר, במקרה, הלוח, באינדקסים וסמני שעות מלאות זוהרות וידיים.

בליבה נמצאת תנועת הרולקס שלהם, הקליבר 3135 אשר מהדהד ב 28,800 vph המכיל 31 תכשיטים ויש לו רזרבה כוח עצום 50 שעות. כמובן, זה לא יהיה שלם בלי זכוכית מגדלת "ציקלופ" שלהם. יאכטה רולקס זהב חדש ידוע גם בשם m116655-0001.

רולקס הוא גם לא זר לשעונים יוקרה במגמה. הם נוטים להיות הראשונים לעשות ולהציג דברים רבים. בעוד גומי כבר בסביבה במשך זמן רב, שימש על שעונים רבים לאורך השנים, הן שעוני יוקרה באיכות גבוהה וכל דבר אחר. גומי לא היה מקום על שעון רולקס עד עכשיו. רולקס חיכה כל כך הרבה זמן כדי להכניס את החומר הזה לתוך המוצרים שלהם לא בגלל שהם היו מהססים להיות חלק מהמגמה, להיפך,Â

הם רצו לחולל מהפכה ברצועת שעוני הגומי לפני שהשתמשו בה בשעון הגומי הראשון שלהם. יצירת צמיד הגומי הטוב ביותר היה משהו רולקס אובססיבי על עד השלמות שלה. הזן את צמיד רולקס אויסטרפלקס החדש. צמיד טיטניום מצופה גומי עם מערכת ריפוד מוגנת בפטנט. ציפוי אלסטומר שחור הוא חומר דומה למה שאתה רואה בשעון אפל. לצמיד יש אבזם צדפה בזהב אוורוס מוצק שאוטם את העסקה. רולקס לא החזיק דבר בחזרה בהמצאה מחדש ועל הנדסה צמיד גומי מושלם שיש לו את אותה גמישות של צמיד מתכת ללא התחושה הקרה הראשונית של צמיד מתכת כאשר הניח לראשונה על פרק כף היד. עכשיו זה רק עניין של זמן עד שמגיע עם צמיד אויסטרפלקס מגומי.

בשנת 2015 רולקס מציגה את דגם שעון הרומקס Yachtmaster #116655, שעון רולקס הראשון עם כל הלהקה החדשה Oysterflex גומי. לאחר יצירתו, הם ראו את כל מה שהם עשו וזה היה טוב.

לא בטוח אם האוסף הזה הוא הנכון בשבילך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *