מדי פעם שואלים אותם שאלות כמו: מה יותר טוב, יוליס נארדין או שעון רולקס?â. איך אפשר להשוות בין שני מותגים שאין שני ם?

בהשוואה זו לצד זה ותסקירה של יוליס נארדין רולקס ננסה לענות על ההקשרים הנפוצים ביותר שבהם נשאלת שאלה זו.

יוליס נארדין VS רולקס

השוואה מעמיקה

Letâs להתחיל על ידי רישום כמה הקשרים רבים שבו âWhich הטוב ביותר?â יכול בקלות להיות מיועד:

  • איזה מותג מוכר יותר?
  • למה יש עמידות טובה יותר למים?
  • מה עמיד יותר?
  • איזה שעונים יקרים יותר?
  • איזה ערך מכירה חוזרת טוב יותר?

 View רולקס שעונים Â

לנוחיותכם, weâll גם לפרט את קטגוריות השאלה הכללית. לחץ על אחד מהקישורים שלהלן כדי לקפוץ לסעיף עם שאלות הלדון:

מותגים

איזה הוא מותג בעל ערך רב יותר ופופולרי יותר רולקס או יוליס נארדין?

על פי , רולקס יש ערך מותג מוערך 7,387 מיליון CHF (פרנקים שוויצריים) והוא המותג השוויצרי השלישי הפופולרי ביותר בעולם. נסקאפה ונסטלה הם השניים היחידים שעולים עליהם. (כמעט כולם צורכים קפה ושוקולד אבל לא לכולם יש רולקס.)

הדו"ח לעיל כיסה את 50 המותגים השוויצריים הפופולריים ביותר שכללו מותגי שעונים אך לא היה דו"ח בלעדי על שעונים שוויצריים כשעצמה. דו"ח מהשנה לפני פרסום הדו"ח Interbrandâs כיסה רק את 20 מותגי השעון השוויצרי העליון. Â זה דוח מותג שעון שוויצרי פורסם על ידי BV4, חברה של מומחים להערכת שווי מותג.

בדו"ח זה, רולקס הוא שוב המותג הפופולרי ביותר ויקר יוליסה Nardin לא נמצא העליון 20. לידיעתך, זה לא משנה את העובדה כי יוליס נארדין הוא שכן מאסטר ומייצר שעונים עשויים היטב להפליא. הם פשוט נפלו קצר בתחרות פופולריות מותג של מיני והרבה זה קשור לשיווק שלהם & פרסום.

זהו אחד מאותם מקרים שבהם המותג הצעיר (רולקס) יש את היד העליונה. בעוד בדרך כלל בעשיית שעונים, השוננים המכובדים ביותר הם בדרך כלל מותגים מאוד ישנים מאוד מבוססים כגון Vacheron Constantin ו Audemars Piguet, למשל. יוליסה Nardin הוא מעל 50 שנים מבוגר רולקס עדיין, רולקס בנה מותג יקר מאוד כשיין.

אומנות

איזה הוא עמיד יותר יוליס נארדין או רולקס שעונים?

יוליס נארדין יש שעונים בסדר והם בנויים היטב אבל איך הם יעמדו מול רולקס פטנט Paraflex® בולם זעזועים אשר נמצאים רבים מהשעונים שלהם? או איך הלוחות עומדים נגד רולקסה קניינית Cerachrom® תוספות הלוח אשר עמידים מאוד שריטות וחסין את שינוי הצבע הקשורים חשיפה ממושכת קרן UV?

רולקס השקיעה משאבים עצומים לשיפור השעונים שלהם לשימוש יומיומי ועיצוב שעונים רבים שנעשו עבור אנשים עם אורח חיים פעיל. Â אספני שעוני יוקרה רבים בעלי שעונים משובחים רבים, כולל אלה של יוליס נארדין, הם גם הבעלים של רולקס שבו הם ישתמשו כשעון שלהם כל יום âBeaterâ.

יוליסה Nardin, מצד שני, יש תנועות גמורות להפליא והם לשים הרבה עבודה באומנות ואסתטיקה של התנועות שלהם מבחינת המראה, הם לעתים קרובות יותר נעים לעין. ברוב המקרים, Â מספר טכניקות גימור שונות משמשים על קליברים שלהם ואת הצלחות השונות בתוך כדי לאפשר להם באמת לזרוח. םמג

עמידות במים

איזה יש עמידות טובה יותר במים רולקס או יוליס נארדין?

הן יוליס נארדין והן רולקס יש שעוני צוללן מעולה מצוידים במספיק עמידות מים עבור חובבי צלילה (חובבי להיות המילה האופרטיבית כאן) הצולל הימי יוליס נארדין, למשל, יש דירוג עמידות למים של עד 300 m/1000ft אשר מתאים ספורט השפעה כגון צלילה לוח, צלילה, שנורקלינג ושחייה.

מה לגבי אנשי צלילה? מה לגבי צלילה במעמקי הים? מה אם אני רוצה לגעת במיטת האוקיינוס בנקודה העמוקה ביותר הידועה לאדם? בין רולקס יוליס נארדין, למי יש את השעון העמיד במים הטוב ביותר (נקודה)? רולקס יש. בעוד יוליס נארדין יש שעון אחד כי הוא טוב במיוחד מאשר שעוני הצלילה הסטנדרטיים שלהם, זה, כמובן, יוליס Nardin עמוק צלילה 46mm אשר יש 1000m/3300ft של עמידות מים Deepsea רולקס ויש לו 3900m/12800ft של התנגדות מים. זה כמעט פי 4 מהתנגדות המים בהשוואה לשעון יוליס נארדין העמיד ביותר במים.

דיוק ודיוק

מה מדויק יותר, שעון רולקס או יוליס נארדין?

Letâs להתחיל עם פריימר על איך דיוק מדורג בתעשיית השעון. כרגע ייעוד צד שלישי הגבוה ביותר לדיוק הוא ייעוד כרונומטר אשר מונפק על ידי COSC. משמעות הכינוי היא שהתנועה המכנית שלך מדויקת בתוך -4/+6 שניות ביום.

יוליס נארדין מפורסמת בזכות הכרונומטרים הימיים שלהם, שלאורך ההיסטוריה אפשרו לקפטנים לנווט במים הגדולים של כדור הארץ באמצעות תרשימים שדרשו תמרונים מדויקים מאוד שהיו צריכים להיות מתוזמןים לשלמות.

אז, במונחים של שאלה כמו âAre כל Ulysse Nardin שעונים COSC מוסמך כרונומטרים?â רוב האוספים שלהם של שעוני menâs הם כגון הכרונומטר הימי יוליס נארדין, GMT לוחות שנה תמידיים, אפילו רבים מהשעונים באוסף צולל ימי מקסי. יש כמה יוצאים מן הכלל למרות itâs תמיד טוב לבדוק שזה מגיע עם אישור COSC אם דיוק הוא דאגה בשבילך.

רולקס, מצד שני, לקח את הבדיקה המדויקת שלהם צעד מעבר לתעודת COSC הסטנדרטית. לאחר קבלת התנועה שלהם בחזרה COSC, הם ממקמים את COSC עכשיו COSC מוסמך רולקס קליברים במקרה ולשים אותם דרך סדרה נוספת של בדיקות אשר מסדיר אותם דיוק גבוה עוד יותר של -2/+2 שניות ליום בנקודה זו הם נותנים ייעוד משלהם של כרונומטר Superlative. כל שעוני רולקס שנעשו בימים אלה (למעט אוסף Cellini) יש רמה גבוהה יותר של דיוק.

הורולוגיה והורולוגיה

למי יש שעונים מסובכים יותר, יוליס נארדין או רולקס?

יוליס נארדין רולקס הם שניהם שננים מיומנים מאוד. עם זאת, כשמדובר במה שהתעשייה מכנה âHaute Horlogerieâ או הורולוגיה גבוהה â- פשוט לשים: שעונים עם סיבוכים גבוהים, רולקס נופל קצר.

יוליסה Nardin, מצד שני, יש שפע של שעונים עם סיבוכים גבוהים כגון Tourbillon, לוח שנה תמידי לצפות או אפילו סיבוך אזעקה מכני. ניתן למצוא אותם באספים הבאים:

  • פריק קולקשן
  • טורבילון ימי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *