מה יותר טוב? כאשר משווים את שני מותגי שעוני יוקרה אלה יש כמה דברים חשובים לשקול.

ואצ'רון קונסטנטין VS רולקס

השוואת מותג מעמיקה של שני ענקים הורולוגיים

ואצ'רון קונסטנטין הוא מותג השעון הוותיק ביותר בעולם. הם מכינים שעונים יוקרתיים מאז 1755. זה 150 שנים יותר רולקס (מאז 1905) אשר נותן לך קצת הקשר לגבי בן כמה.

רולקס היא היצרן הגדול ביותר של שעוני יוקרה בעולם ומעריך כ-2,000 שעונים ביום. האם תפוקת הייצור של רולקס מפצה על 150 שנות ההתחדלות של ואצ'רון קונסטנטין?

הדבר היחיד שבטוח הוא ששני המותגים מייצרים שעונים עשויים היטב בצורה שלא תיאמן. בעוד שעוני רולקס הוא מותג שעוני יוקרה המפורסם ביותר בעולם היום, Vacheron קונסטנטין יש כמה אישורים מיוחדים לקרוא משלהם. מלבד היותו יצרן השעון הוותיק ביותר בעולם, הם גם הפיקו את השעון המסובך ביותר בעולם, חיוג כפול . יש לו ערך המוערך ב -8 מיליון דולר.

לקבלת חוויה סוחפת יותר, אל תחפש את הלחצנים שלהלן כדי לחקור אוספים מכל אחד ממותגים אלה בכרטיסיה חדשה בזמן שאתה קורא את שאר ההשוואה לעומק.

צפה ואצ'רון קונסטנטין שעוניםÂ

ואצ'רון קונסטנטין או רולקס

מי מכין שעונים טובים יותר?

כדי להבין מהיכן מגיעה השאלה הזו, עליך לשאול את עצמך קודם:"מה גורם לשעון אחד להיות טוב יותר משעון אחר בשבילי?"

ישנם תכונות, מפרטים ומאפיינים אשר אתה מעריך בשעון ולעתים קרובות הם עשויים להיות שונים ממה שמישהו אחר מוצא החשוב ביותר.

בקיצור, שניהם עושים. עבור חלק, Vacheron עושה שעונים טובים יותר כי הם עשויים להיות מחפשים שעון סיבוך גבוה. עבור אחרים, רולקס עושה שעונים טובים יותר כי הם מחפשים שעונים עם ערך מכירה חוזרת מקסימלית או שעון שכולם יזהו כמותג מפואר.

תתחיל בכך שתשאל את עצמך את השאלה האמיתית: "אילו תכונות אני מחפש בשעון?"

איזה מותג שעונים הוא טוב יותר: ואצ'רון קונסטנטין או רולקס?

לגבי זיהוי מותג, VC הוא לא כמעט מפורסם בעולם כמו רולקס. הדיוט הממוצע לא ידע על ואצ'רון קונסטנטין כפי שהם היו יודעים על שעוני רולקס. עם זאת, הם עדיין גבוהים שם למעלה ב-50 המותגים השוויצרים המובילים. רולקס הוא המותג המוכר ביותר של שעונים שוויצריים בעולם. ואצ'#15 נמצאת ברשימת מותגי השעון השוויצריים המוכרים ביותר.

במונחים של ידע הורולוגיה ישר, התשובה נראית כאילו היא נוטה לכיוון ואצ'רון קונסטנטין. פשוט כי תוספת 150 שנים של ניסיון שיש להם על רולקס מעמיד VC בקטגוריה של הוט Horlogerie / הורולוגיה גבוהה (שעונים עם סיבוכים גבוהים מאוד).

במונחים של זיהוי מותג וערך מכירה חוזרת, טוב יותר צריך להיות רולקס. רולקס מייצרת שעונים יוקרתיים רבים עשויים היטב, המחזיקים בערך המכירה החוזרת שלהם (בממוצע) יותר מכל מותג אחר. אז כפי שאתה יכול לראות שניהם שעונים מיוחדים בדרכם שלהם.

ואצ'רון קונסטנטין שעוניםÂ

אם אתה נהנה השוואה זו ומרגיש כי אחרים ייהנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *