צפו בתופעה הורולוגית נדירה שבה שני שלישים מ"השילוש הקדוש" של העשנות, ואצ'רון קונסטנטין ופאטק פיליפ הולכים ראש בראש בהשוואת מותג אחד של שעוני יוקרה בבעיטות אחוריות. קרא עוד כדי לגלות מה הכי טוב.

בואו נשווה את ואצ'רון קונסטנטין ופטק פיליפ

לעתים קרובות אנו נשאלים: "מה טוב יותר, פטק פיליפ או שעון ואצ'רון קונסטנטין?"

השאלה יכולה להיות נטען עם כל מיני הקשרים שונים כך שיש תשובות רבות.

כדרך קלה לענות על כולם במאמר השוואה אפי אחד, שמנו את שני המותגים זה לצד זה והשוו אותם במובנים רבים. כענים, כחברה, כמותג, השווינו ערך מכירה חוזרת ועוד. אז קפצו פנימה ותקיבלו הצצה טובה לאך ואצ'רון ופאטק משווים אחד לשני.

פטק פיליפ

הישגים ראויים לציון: במשך 178 שנים פטק פיליפ היה אחד הענים המכובדים וההעריצים ביותר בתעשייה. ולמה שהם לא יהיו? עם הישגים ראויים להתרברב כגון המצאת שעון היד, למשל, יצירת Patek Philippe Calibre 89 שהוא אחד שעוני היד המסובכים ביותר בעולם עם 33 סיבוכים. Patek פיליפ הביא גם חידושים רבים מאתגרים את תעשיית העשנות עם תחכום שלה.

יוקרה המותג: אין ויכוח ששעון של פטק פיליפ מביא הרבה מעמד לשולחן ומכובד בכל מקום. למעשה, המותג Patek Philippe הוא מותג השעון השוויצרי השלישי המוכר ביותר בעולם עם מותגים מיינסטרים זולים יותר כמו רולקס ואומגה לפניהם. אז, איפה היית שם את פטק פיליפ בתכנית הגדולה יותר של דברים?

יש רבים שיכריזו באומץ כי Patek פיליפ הוא "רולס רויס" של שעונים שוויצריים או אפילו לקרוא לזה "רולקס של איש עשיר". שווי המותג של פטק פיליפ הוערך ב-2016 ב-1,885,000,000 פרנק שוויצרי, לפי Interbrand סוכנות המודדת את ערך המותג וההכרה ב-50 המותגים המובילים בשווייץ.

צפה אוספים:Â הם עושים שעונים יוקרתיים מאוד וידועים בשעון איסוף קהילות כאחד "שלושת הגדולים"שענים אשר מורכבים Patek פיליפ, AP, ו Vacheron Constantinâ,.. ולא בהכרח בסדר מסוים זה.

םמג

עיין בשעונים של פטק פיליפ

םמג

מה אתה רוצה לעשות? מאז 1839, פטק פיליפ בנה אימפריה של שעונים סופר יוקרתיים אשר משוחקים על ידי בני מלוכה, נכבדים, מנכ"ל Fortune 500 ובכירי C-Suite מנהלים, מיליונרים ומיליארדרים ברחבי העולם. יש סיבה לכך שלברג יש יוקרה נהדרת. יש לו הרבה מה לעשות עם תחכום וחידושים שלהם, אבל יש לו גם הרבה מה לעשות עם איך הם ביססו את עמדת המותג שלהם בראש שוק שעוני יוקרה.

הודעת מותג: הסלוגן המפורסם שלהם מקמפיין הפרסום האיקוני שלהם אומר: "אתה אף פעם לא באמת הבעלים של Patek Philippe. אתה רק משגיח עליו לדור הבא". Â קמפיין פרסום שהם פועלים במשך 20 שנים, וגם מסיבות טובות. עד כמה שזה נשמע מוזר, המודעות שלהם אפילו לא מפרסמות שעונים, הן מפרסמות ירישות משפחתיות ששומרות על ערך. שעוני Patek Philippe יכולים למעשה להעביר ערך ולעתים קרובות להעריך לאורך דורות.

ערך מכירה חוזרת: עם זאת, בואו נדבר על ערך ההסבה שלהם. Â מלבד רולקס אשר מחזיק את ערך מכירה חוזרת הגבוה ביותר בתעשייה, אשר ניתן לייחס לעובדה כי רולקס מחזיק את המיקום #1 ערך המותג והחזרת מותג לעומת כל שן שוויצרי אחר, אבל אני סוטה.

Patek פיליפ יש אחד הערכים הגבוהים ביותר בארה"ב בקרב המתחרים שלה. אז יש הרבה אמת בסיסמת הקמפיין שלהם, זה תיאור מדויק של המוצרים שלהם. פטק פיליפ הוא ללא ספק הבעלים של השכבה העליונה של היי-הורולוגיה.

םמג

םמג

ואצ'רון קונסטנטין

הישגים ראויים לציון: Vacheron קונסטנטין נוסדה בשנת 1755 והוא עד היום, מותג השעון השוויצרי הוותיק ביותר כי כבר ברציפות בעסקים. היה להם יתרון של 84 שנה על פטק פיליפ שיכול לתת לך מושג עד כמה הם. זה בערך 4 דורות של שענות מבוגר יותר Patek והרבה יכול לקרות על פני טווח של 84 שנים בעולם של שאטנות. לאחרונה הם לקחו את הכותרת ליצירת .

יוקרה המותג: Vacheron Constantin הוא מותג השעון השוויצרי ה-15 המוכר והיקר ביותר בעולם. למרות שהם לא גבוהים ברשימה כמו אוהב של Patek פיליפ או רולקס, הם עדיין מותג מוכר מאוד עם יוקרה מותג עצום. מה שהופך את ואצ'רון למושך הוא העובדה שזה לא רולקס או פטק פיליפ.

זה מותג פחות מוכר להדיוט הממוצע שהוא למעשה אחת הסיבות לכך שאנשים קונים אותם. שווי המותג של Vacheron Constantin הוערך בשנת 2016 להיות 809,000,000 CHF (על 1/2 מזה של Patek Philippe) על פי Interbrand, סוכנות כי בחינת מותגים שוויצריים כדי לקבוע את 50 המובילים.

צפייה אוספים: הם עושים שעונים מדהימים בשעון איסוף קהילות שנחשבות לאחד 'טריניטי' של שעונים אשר מורכבים Patek פיליפ, AP, ו Vacheron Constantinâ,.. ולא בהכרח בסדר מסוים זה.

םמג

םמג

– הלקוחות של הלקוחות ) במשך יותר מ-260 שנה, ואצ'רון קונסטנטין הרשים חובבי שעונים ברחבי העולם ומשך לקוחות רבים בעלי פרופיל גבוה הכוללים את המלך פארוק ממצרים ורבים אחרים. האנשים שנוטים לרכוש שעון Vacheron הם בדרך כלל הסוגים שיש להם הערכה גבוהה עבור שעונים מכניים מסובכים מעוצבים ללא דופי, אבל גם אוהב לטוס מתחת לרדאר בעת לובש אחד.

הודעת מותג: Â Vacheron Constantin יש זווית שונה שבו הם עושים את המותג שלהם לזרוח וזו העובדה שהם מותג משמעותי מאוד מבחינה היסטורית שראשיתה באמצע 1700s. זה דוחף את הרעיון של אריכות ימים ואמינות אבל מנקודת מבטו של היסטוריון watchmaking. "לעצב את הנצח מאז 1755" היא הסלוגן שלהם. מסר נוסף שהם שולחים הוא ה"סבואר-פייר" שלהם. הם מומחים לעשיית שעונים ברמה הגבוהה ביותר (משחק מילים מכוון).

ערך מכירה חוזרת: Â שעון Vacheron קונסטנטין מחזיק את הערך שלה טוב מאוד בהשוואה לרוב המותגים. עם זאת, רולקס וPatek פיליפ שניהם בדרך כלל להביא אחוז גבוה יותר של ההשקעה העיקרית שלך. כמובן, כשזה מגיע לערך מכירה חוזרת, אתה לא יכול לצייר מותג עם מברשת רחבה.

הוא תמיד יהיה תלוי בשעון עצמו, במצב בו הוא נמצא, אם הוא עדיין תחת אחריות, אם יש לו את כל המסמכים המקוריים ומשתנים אחרים. כנ"ל לפטק פיליפ. קלטרווה סטנדרטי לא תביא כמו דגמים אחרים.

לחץ כאן כדי לקרוא סקירה של שעון Vacheron קונסטנטין מדהים

עיין בשעונים של פטק פיליפ

אם אתה נהנה השוואה זו ומרגיש כי אחרים ייהנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *