הכרונו שלך לא חייב להיות זקן ומשעמם. הכרונוגרפים של מונטבלאנק בהחלט לא!

םמג

בימים אלה, אנשים מעזים שענים לעצב כרונוגרפים נראים טוב שניתן ללבוש עם טוקסידו באותה קלות כמו עם אימונית. מונטבלאנק, שידוע הכרונוגרפים הנפלאים שלהם, עשה קפיצות אמיצות ליצירת שעוני כרונוגרפים יראו כספורטיביים וקלאסה. כמו מונטבלאנק TimeWalker הכרונוגרף הפניה אוטומטית # 106504 בתמונה לעיל. הכן השוויצרי יודע בדיוק מה אנשים מחפשים. הם יכולים לראות מגמות כפי שהם נולדים ולייצר את סוגי שעונים כישענים רבים מפחדים ליצור. Montblanc ידועים הכרונוגרפים יוצאי דופן שלהם כגון Montblancâs ניקולא Rieussec הכרונוגרף אוטומטי, מונטבלאן כוכב הכרונוגרף אוטומטי ותרכונים מורשת Montblanc.

סדרת הכרונוגרף הזו מגלמת את למעלה מ-150 שנות מסורות ייצור שעונים שוויצריות שיש לכל כרונוגרף של מון בלאן. הם באים בכמה גדלים למרות שרוב המקרים נוטים להיות סביב 43mm.

Montblanc יש גם דרך נהדרת להשתמש בזהב ורוד בשעוני הספורט שלהם כדי לתת להם את המראה קלאסי נוסף. מתכות יקרות אחרות הן זהב לבן ולפעמים זהב צהוב. רבים הכרונוגרפים של Montblanc כוללים גם סיבוכים רבים אחרים כגון GMT / UTC & תאריך, כמה, כגון הכרונוגרפים Montblancâs ניקולא Rieussec יש עתודות כוח מעולה של 72 שעות בזכות חביות התאומים שלה.

אז אם נמאס לך מאותו הכרונוגרף הישן למראה והם ברי מזל מספיק כדי לקחת כרונו Montblanc לסיבוב … תעשה את זה. אתה תהיה שמח שעשית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *