שעונים ברמה עולמית

כפי שההתווה הישנה אומרת: "כשאתה רוצה שמשהו ייעשה כמו שצריך, תעשה את זה בעצמך". זה אפשרי שזו הסיבה שמונבלאנק מייצר כל רכיב בשעונים שלהם בתוך הבית, כולל מזרק השיער. זה לא אומר שזו עבודה קלה. בניגוד, Montblanc ידוע גם לייצר שעונים מסובכים כל הזמן שמירה על המחירים נמוכים הודות למחויבותם לייצור בתוך הבית.

זוהי דוגמה למחויבות זו. Orbis Terrarum (בלטינית עבור "כדור הארץ", "עולם" או "גלובוס") משתמש בתנועה האוטומטית של קליבר MB 29.20 בתוך הבית ויש לו פונקציית זמן עולמית חדשנית כפי שלא נראתה מעולם. שעון זה בעולם Montblanc יש גם משולב יום & לילה להציג. 26 תכשיט MB 29.20 עם סיבוך ייצור מחזיק את כוחו במשך כארבעים ושתיים שעות. לא רע עבור שעון זה מאפשר לך להגיד את השעה ב 24 אזורי זמן שונים קל לקרוא עם דוחף בעמדה של 8 בערב כדי להגדיר את זמן הבית שלך.

המכלאה בעובי 12 מ"מ בנויה היטב ודרך חוגת ספיר הכיפה, ניתן לראות שכבות נעות רבות, כולל חיוג החוצה מפוצל של 24 שעות עם מחצית מהמספרים בחושך וחצי מהאור המספרים המציין את השעה ביום בכל אחד מ-24 אזורי הזמן.

מונטבלאן מורשת רוח אורביס Terrarum סקירה

ישנן שלוש גרסאות של שעונים אלה. בבסיס, יש את ההתייחסות # 112308 אשר מגיע במקרה נירוסטה תנין שחור / תנין / תנין / תנין רצועה עם אבזם פלדה קיפול משולש. יש גרסת צמיד נירוסטה עם התייחסות # 112309. יש רק גרסת מתכת יקרה אחת של השעון הזה, וזה התייחסות # 112307 זמין במקרה זהב 18kt עלה במחיר מחירון של $14,600. גרסאות נירוסטה נמצאות בקרבת $5000. זה סכום קטן לשעון מיוצר בתוך הבית עם סוגים אלה של סיבוכים. בנוסף, זה די קל על העיניים, יותר מדי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *