גלה מדוע זה נקרא השעונים הלבישים ביותר של השנה על ידי פורבס.

מתויג כאחד השעונים הטובים ביותר למראה לביש ביותר של השנה על ידי פורבס, זה סופר רזה ונוח הרמס watch שנקרא סלים ד 'Hermà  הוא לא רק מורכב מבפנים אבל אלגנטי בפשטות שלה מבחוץ.

עם עובי במקרה של 8.14 מ"מ בלבד, שעון הרמס דק במיוחד זה זמין בפלדת אל-חלד כפי שהוא מופיע לעיל וזמין גם בזהב ורוד. אוסף זה של שעוני הרמס דקים ייראה מושלם עם לבוש מזדמן או עסקי. כמו עם כל שעוני הרמס, אתה יכול לצפות את האיכות הגבוהה ביותר מן התנועה בתוך כל הדרך לעבודה עור מאוד על הרצועות שעבורו הרמס מפורסם. סלים ד'הרמס זמין עם מבחר של רצועות תנין מט חום הוואנה, כמו גם רצועת עור תנין שחור.

אחת מתכונות העיצוב הבולטות ביותר של שעון זה היא ספרות ייחודיות. הטיפוגרפיה על אוסף זה עוצבה באופן מותאם אישית על ידי מעצב גרפי צרפתי עטור פרסים בעל שם עולמי, שעיצוביו מופיעים באספים של המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק. פיליפ עיצב גם את המיתוג וזהות התחרות בחסות הרמס.

במקרה דק במיוחד של השעון Slim d'HermÃs הוא 2.6mm עבה, אולטרה רזה בבית הרמס קליבר H1950 תנועה אשר פעימות ב 21,6000 vph. תנועת הרמס בת 29 התכשיט כוללת גימור מיוחד מעוטר בהרמס, מיקרו-רוטור ושמורת כוח הפועלת 42 שעות ביממה.

מבחוץ, שעון זה יש מראה עכשווי עם חיוג כסף Opaline וחיוג משנה שניות קטנות במרכז התחתון של החוגה. אני לא יודע מה זה אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *