היום נדון באוסף שעונים בשם הרמס קייפ קוד. בסקירה זו, תגלו מדוע שעון קייפ קוד מצא את דרכו אל ליבם של רבים כל כך.

הרמס קייפ קוד לצפות סקירה

הרמס ידוע ברחבי העולם עבור מוצרי עור יוקרה שלהם כגון תיקי־יד, ארנקים, ארנקים וחגורות, הניחוחות שלהם צעיפי משי יוקרה שלהם. בגלל זה, רוב האנשים donât לשייך את המותג עם קולקציות שעוני היוקרה שלהם, אבל הם צריכים. היום נבחן את אחד האוספים הגדולים והפופולריים יותר שלהם; ההמס קייפ קוד.

אחד התכונות של קייפ קוד אשר בהחלט שווה להזכיר הוא צורת המקרה. מלבד המלבן המגולגל בצורת מקרה, כלשהם. אמנם זוהי התכונה הבולטת ביותר בעיצוב, יש צורה מעשית יותר במקרה כאשר מציץ בפרופיל של השעון. במקרה בחזרה יש עקמומיות התואמת לפרק כף היד שלך המאפשרת בלאי נוח מאוד.

מאפיין חתימה בולט נוסף של שעוני קייפ קוד מהרמס הוא הגופן המשמש בחיוגים. Itâs לא הגופן הטיפוסי שלך ואת הסגנון הספרה הערבית קצה מעוגל הוא התאמה מושלמת לצורת המכלאה המלבנית מעוגלת.

השעון המתואר ממש מעל במאמר זה הוא הרמס קייפ קוד TG, מודל קוורץ ladiesâ בגודל בינוני בגודל 29mm x 29mm מקרה גודל. הוא משתמש ברצועה סיור כפול אשר עוטף את פרק כף היד פעמיים והוא מעוצב לשלמות, סוג של איכות אתה יכול לצפות ממותג כמו הרמס.

בעוד רוב השעונים באוסף קייפ קוד הם בגודל עבור פרק כף היד ladiesâ יש כמה גם כן. דוגמה טובה היא קייפ קוד אוטומטי גדול TGM המשתמשת הרמס לייצר H1912 תנועה אוטומטית. Â זהו הגודל היחיד שיש לו תנועה אוטומטית. כל הגדלים האחרים מופעלים על ידי תנועת קוורץ.

תכונה בולטת של שעוני הרמס קייפ קוד מכני הוא חוגות מרקם גיליוש. זהו דפוס וופל מוגבה מוטבע במרכז החוגה אשר נראה כמו גרסה מצומצמת של החוגות tapisserie נמצא על Audemars Piguet רויאל אוק שעונים Offshore. םמג

אלה רצועות שעון לעטוף כפול הפך מגמה הולכת וגוברת עם הרמס, והם ניתן למצוא במספר אוספים כגון אוסף השעון הרמס קלי, אוסף H Hour קייפ קוד Tonneau סדרת שעון וכמובן, אוסף שעונים קייפ קוד כי weâre סקירה כאן.

הרמי כבר הוכיחה שהם מסוגלים לייצר תנועות בתוך הבית. כמה דוגמאות נהדרות יהיו ה-Hermà 1912, שניתן למצוא בסדרת הרמס קארה© H ובקליבר הרמס H1925 שנמצא בסדרת ה-TGM האוטומטית של הרמס ארקו סקלטה.

החוגות באוסף הרמס קייפ קוד משתנות בהתאם לאומת המשנה. בעוד הדגם האוטומטי המתואר לעיל כולל חיוג גילוצ'ה בעל מרקם מרובע הממוקם במרכז עם המסלול השני המודפס המוצג בטבעת פרק פנימי, זה נדיר כמו רוב השעונים באוסף זה יש צבע חיוג חלק ונקי. חלק מהדגמים של הנשים בסוף גבוה יותר יש אמא יפה של חיוג פנינה מודלים רבים כוללים סמנים שעה יהלום ומקרים מרוצפים יהלומים.

במונחים של רצועות ורצועות שעון, אוסף קייפ קוד מציע סוגים רבים של רצועות באמצעות מספר חומרים שונים כגון עור עגל עור תנין ואפילו כמה דגמים עם צמידי רשת נירוסטה.

פעם אחר פעם הרמס הפגינו את היכולת שלהם לעצב ולייצר כמה שעונים יצירתיים ומסוגננים מאוד ואולי עם רצועות העור הטובות ביותר שאתה יכול לקבל. רצועת שעון מחליפה של אדובל טורה הרמס, כמו זו שמתוארת בשעון זה, תעלה כ-450 דולר.

כמו רבים של מוצרי עור Hermesâ, השעונים המצוידים רצועות העור שלהם לעתים קרובות יש צבעים תוססים בטוב טעם כגון כחול מלכותי, מג'טנטה, צהבהב, סגול, כתום, צהוב וורוד חיוור רך, בעוד שעונים רבים אחרים יש גוונים שמרניים יותר על הרצועות שלהם כגון שחור וחום ואפילו כחול כהה.

לסיכום, זהו אוסף מיוחד מאוד של שעונים עם משהו כמעט לכל אחד. לחץ להלן כדי לעיין באוסף כולו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *