קרא את הסקירה המפורטת והמתחדת שלנו של שעון אלגנטי וקלאסי זה במהדורה מיוחדת.

מהדורה מיוחדת גרנד Seiko Elegance דורש סקירה מיוחדת עם תמונות ברזולוציה גבוהה כדי באמת ללכוד את היופי כי שעון יוקרה זה יש להציע. קרא את הסקירה המלאה של גרנד Seiko אלגנטיות אוטומטי 39.5mm מודל #: sbgh263 להלן. םמג

גרנד Seiko אלגנטיות אוטומטי 39.5mm סקירה

במקרה

מבט אחד על מקרה השעון, ואתה תראה רמה יוצאת דופן של אומנות ותשומת לב לפרטים מהבנייה שלה עד ליטוש Zaratsu המפורסם.

שיטת גימור מיוחדת זו נעשית ביד וכוללת לוח פח בתהליך כדי לספק גימור מראה ללא העיוות המשויך בדרך כלל עם גימור מלוטש מאוד. שיטה זו נעשית רק על ידי בעלי מלאכה מנוסים מאוד אומנים שצריכים לסובב את המקרה juxtaposed לצלחת בזווית מדויקת מאוד כדי לקבל את זה בדיוק נכון. םמג

חיוג

לחוגת הכסף יש גוון קרמי רך ומשתמשת בהחלת זהב © ספרות. צמצם התאריך ממוקם במיקום 3âclock והוא ממוסגר בזהב צהוב. מסלול דק דק מפאר את ההיקף הרחוק של החוגה עם רווח שווה בין הנומרות לקצה הקיצוני של חוגת הכסף.

הלוגו גרנד Seiko מודפס בשחור ויושב מתחת ראשי התיבות GS זהב צהוב מלוטש מיושם במיקום 12 oâclock. ממוקם ממש מעל 6 מיקום oâclock, âAUTOMATICâ נראה באותיות רישיות מודפס בשחור באמצעות גופן sans serif עם המילים âHIGH-BEAT 36000â אינדיקציה קצב VPH שבו הקליבר מתנדנד אשר עובד להיות עשר תנודות לשנייה.

שעה ודקה בצורת Dauphine זהב צהוב תואם שעה ודקה הם פנים ולהשתמש גימור מלוטש על פני השטח וÂ משופע של שעה ודקה יד. הודות לתנועה בפעימה גבוהה היד שניות נעה בצורה חלקה מאוד כפי שהוא מטאטא סביב החוגה.

תנועה

גרנד Seiko אלגנטיות אוטומטי 39.5mm מופעל על ידי אוטומטי בתוך הבית גרנד Seiko קליבר 9s85 שהוא תנועה פעימה גבוהה מהדהד ב 36,000 VpH או 5Hz. תנועה זו 37 תכשיט עצמי מתפתל הוא סיים ללא רבב, ניתן לראות דרך מקרה ספיר שקוף watchâs בחזרה.

קליבר GS 9s85 מותאם ל-6 מיקומים שונים ולטמפרטורה ונבדק לדיוק של -3/+5 שניות ביום, שהוא אפילו יותר מדויק מהרמה הנדרשת על ידי כרונומטר COSC. 9s85 מצויד ספרון 610 hairspring אשר יש פי שלושה את ההתנגדות לתדרים אלקטרומגנטיים ומספק פעמיים את התנגדות ההלם של הדור הקודם ספרון מזרקי שיער.

המזרק העיקרי מספק מומנט גבוה הודות לסגסוגת Spron 530 המספקת גם 6% יותר כוח מקודמיה המתרגמים ל-5 שעות פעולה נוספות, ולכן רזרבות כוח ארוכות יותר מרוב 10 שעוני הפעימה.

רצועת

ממקרה השעון מצויד ברצועת עור תנין חום כהה מבריק עם תפרים חומים תואמים ועור עור חום בהיר רך יותר בצד האחורי של הרצועה. Â להקה השעון משתמש אבזם מתקפל לחצן בפלדת אל-חלד אשר נסגר באמצעות אבזם סיכה.

כדי להציג תמחור מיוחד על מודל זה ושעוני גרנד סייקו אחרים, לחץ על הקישור שלהלן כדי לעבור למקטע החנות המקוונת שלנו.

מודל משומש Â

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *