אפילו עם כל הפיצוצים, סצנות האקשן המפוצצות ומרדפי מכוניות באוקטן גבוה, יהיה קשה לפספס את השעונים היקרים שהפכו את דרכם לסרט החדש של נטפליקס בכיכובו של ריאן ריינולדס.

במקרה שלא היה לך את הסקופ הפנימי, בין אם זה בסצנת הוליווד או בסצנת הצפייה השוויצרית, היה כמה מיקום מוצר די קשה לפספס קורה בסרט הפעולה המקורי החדש של נטפליקס בכיכובו של כוכב Deadpool ריאן ריינולדס כמו âOneâ, המנהיג המיליארדר של קבוצה נוכלים של גיבורי פעולה כל ללא שמות, רק מספרים. ליאור רז (השחקן הראשי בסדרה הפופולרית של נטפליקס, פאודה) מגלם את רובך אלימוב, הרודן הרשע שניצוד על ידי הסוכנים הסוררים המיומנים האלה.

סצנת הפתיחה הזאת הקסים את צ'ופרדאס הכי יקר של תכשיטים. עם זאת, בשאר הסרט היו לא מעט מהשעונים היקרים שלהם מודגשים. איך הם שרדו את הצילומים של הסרט הזה הוא תעלומה בפני עצמו. השמועה אומרת ששופרד ערך מסיבה ענקית לבכורה של "6 אנדרגראונד", שם הם הציגו רבים מהמוצרים המשובצים שלהם. אולי אפילו השעון של ריאן ריינולד ב"6 אנדרגראונד"?

אילו שעונים הופיעו בסרט?

Letâs להתחיל עם אחד שעונים המחתרתÂ 6 שכנראה תפס את העין המהירה ביותר עם חיוג צהוב תחרות תוססת שלה; צ'ופרד מיל Miglia קלאסי כרונוגרף מירוץ צבעים (הפניה # ). שעון זה הוא מאוסף Mille Miglia הפופולרי Chopardâs נהנה זמן מסך רב עם צילום תקריב במסך מלא של החוגה. שעון זה הוא כרונומטר מוסמך COSC עם רזרבה כוח של כ 42 שעות. להיות יש לו פונקציית סטופר נשלט על ידי דוחפים משני צידי הכתר מתפתל. למרות שזה כנראה שעון Chopard למראה הספורטיבי ביותר 6 מתחת לאדמה בהשתתפות, היו למעשה כמה מהשעונים שלהם בסרט זה מגע מלא, נפץ מייקל ביי.

עוד 6 שעון תת קרקעי הגיבור לובש על פרק כף ידו הוא מודל מראה ספורטיבי בהשתתפות בסרט זה הוא חלקלק מאוד ops שחור למראה Chopard מיל Miglia GTS כוח שליטה Grigio Speciale (התייחסות# ) שעון זה נראה מספר פעמים בסצנות עם משימות סמויות שדרשו מבט חשאי. השעון של ריאן ריינולדס ב-6 מתחת לאדמה יש תיק אפור מצופה עם חיוג אפור תואם. הוא כולל מחוון רזרבות כוח והוא מופעל על ידי Chopard קליבר 01.08-C התנועה האוטומטית אשר מורכב 251 חלקים ומכיל 40 תכשיטים עם רזרבה כוח של 60 שעות. םמג

כאשר ריאן ריינולד לא בעט אתה-יודע-מה ולקח שמות בעודו קשור לתשיעיות עם קבלר וכלי נשק, הוא מתלבש ומקבל את כל נאה עם הקלאסי . הוא כולל מקרה officerâs בחזרה כי מתנדנד פתוח לחשוף את התנועה והוא מוגבל באופן מזעזע רק 100 חתיכות ברחבי העולם. למרבה המזל יש גם גרסה לא במהדורה מוגבלת של Chopard L.U.C. XPS 1860 ללא המקרה Officerâs בחזרה ואת התבנית מרקם על החוגה הפנימית. הבדל נוסף בין גרסת המהדורה המוגבלת לבין הגרסה הסטנדרטית הוא התנועה. צ'ופרד L.U.C. XPS 1860 קצין (מהדורה מוגבלת) מופעל על ידי L.U.C. קליבר 96.00-L ואילו המהדורה הסטנדרטית פועלת על L.U.C. קליבר 96.03-L. בעוד המהדורה הסטנדרטית פועלת על L.U.C. קליבר 96.03-L.

שתי התנועות המכניות כוללות רזרבות חשמל של 65 שעות המופעלות על ידי טכנולוגיית התאומים של L.U.C. המאפשרת שתי חביות מוערמות. חביות כפולות וסרט הנפץ הזה נראה ללכת יד ביד. אני פשוט שמח שמבחינת אהבתנו לאמנות השענות, שהם לא ריסקו את השעונים היקרים האלה לחתיכות כפי שהם עשו לכל דבר אחר בסרט הזה. שמח כי כמה סרטים להראות קצת הערכה לכבוד של מלאכה ולהראות שעון יוקרה הכבוד שמגיע לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *