טוב יותר למה? זו שאלת מיליון הדולר… גלה בהשוואה מפורטת זו של שני המותגים!

השוואה מקיפה של שעוני צ'ופרד VS קרטייה כדי לקבוע מה הוא הטוב ביותר

מי עושה שעונים טובים יותר: קרטייה או Chopard?

מותגי תכשיטים יוקרתיים כמו Chopard או קרטייה לעתים קרובות בסופו של דבר עושים שעונים שוויצריים משלהם. למה? שעון הוא בדרך כלל התכשיטים היחידים שגברים היו עונדים על בסיס יומי וגברים יבלו יפה על השעונים שלהם. כתכשיטן המוצרים של מי הם בדרך כלל לנשים, זה הפריט המושלם לחצות למכור לגברים. שני מותגים אלה הם כנראה חברות התכשיטים הפופולריות והידועות ביותר המייצרות שעונים שוויצריים באיכות גבוהה. קרטייה ושופארד הם שני מותגי תכשיטים דומים מאוד המציעים גם שעונים מעולים. לנוחיותך תוכל להשתמש בכל אחד מהלחצנים שלהלן כדי להציג כל אחד ממותגים אלה בכרטיסיה חדשה כפי שאתה משווה בין השניים.

    לחץ כדי להציג שעונים Chopard

איזה ערך מכירה חוזרת גבוה יותר, שעון קרטייה או שעון צ'ופרד?

קרטייה היא בעיקר חברת תכשיטים יוקרתית עם שווי מותג של יותר מ-10 מיליארד דולר ב-2016 עם מכירות של יותר מ-6 מיליארד דולר ב-2016. במונחים של ערך מכירה חוזרת שעון קרטייה ברוב המקרים יחזיק את ערכו טוב יותר מאשר שעון Chopard. זה לא אומר שאחד הוא מתקדם יותר מכנית מהשני זה יותר על ערך המותג ונararity של המודל.

צ'ופרד היא חברה פרטית ולא יכולה להשוות את המכירות שלהם לאוהב של קרטייה שהיא חברה ציבורית. נתוני המכירות שלהם עדיין מוערכים שם למעלה ליד טווח המיליארדים בשנה וזה די מרשים עבור עסק המוחזק באופן פרטי. לגבי ערך מכירה חוזרת שעון Chopard יהיה ברוב המקרים יש ערך מכירה חוזרת נמוך יותר מאשר שעון קרטייה.

שוב, זה לא אומר כי מותג אחד עושה שעון טוב יותר מהשני, זה פשוט כי הערך הנתפס של השעון ואת הערך של המותג באופן כללי יש השפעה חזקה כאשר אתה מנסה לתוות מחדש את אחד השעונים שלהם. הדבר נכון גם עם מותגים ומוצרים דומים אחרים.

קרטייה שעונים מחירים VS צ'ופרד לצפות מחירים

קרטייה לצפות המחירים להתחיל בסביבות $2,400 (מחיר מחירון)Â ובדרך כלל, אתה לא יכול לקבל כמו הנחה מחיר על שעון קרטייה מאשר על אתה יכול עם שעון Chopard אם אתה קונה אחד באינטרנט במקום אצל סוחר מורשה. זה אחד מאותם דברים שקשורים ישירות לערך מכירה חוזרת.

מחירי שעון Chopard להתחיל בסביבות $4,390 (מחיר מחירון) ואתה בדרך כלל יכול לקבל מחיר מוזל more על שעון Chopard מאשר בשעון קרטייה אם אתה קונה אחד באינטרנט במקום אצל סוחר מורשה.  זה אחד מאותם דברים שקשורים ישירות לערך מכירה חוזרת.

איזה מותג שעונים נחשב מסוגנן יותר? צ'ופרד או קרטייה?

התשובה היא שזה תלוי איזה סגנון אתה מחפש. שתי החברות, למעשה, עושות שעונים ממש יפים. שני העיונים, על פי רוב, נוטים להשתמש במראה שונה מאוד אחד מזה ויש להם סגנון ייחודי. שעוני Chopard, במיוחד הסדרה הפופולרית ביותר שלהם כגון Chopard Happy Sport ו יהלומים מאושרים אוספים יש מראה מהנה יותר ועכשווי בהשוואה מקבילם קרטייה, אשר לעתים קרובות יש מראה קלאסי יותר נצחי. קרטייה יש לא מעט שעונים די איקוניים כגון סדרת Tank הרבים שלהם אשר תאריך חזרה הגילאים. יש להם גם כמה אוספים אופנתיים מאוד כגון Â ולאחרונה, סדרת כונן דה קרטייה בצורת מרופדת הטרנדית.

מה ההבדל בין שעוני קרטייה וצ'ופרד?

בתור התחלה, נראה כי קו המוצרים של Chopard מתמקד במידה רבה שעוני נשים אשר הגיוני שכן הם גם מוכרים טון של תכשיטי נשים. זה נראה כמו הדבר הטבעי לעשות. יש הרבה פחות שעונים על ידי Chopard כי הם עשויים לגברים בהשוואה שעוני קרטייה של גברים. קרטייה מתמקדת גם בהפקת שעוני נשים. עם זאת, יש שיעור גבוה יותר של שעוני קרטייה של גברים בהשוואה שעוני Chopard. תעשיית שעוני היוקרה, באופן כללי, רואה כמות גבוהה יותר של שעוני נשים המיוצרים מהרגיל. רבים מאמינים שנשים מתחילות להתעניין יותר במה שיש על פרקי ידיהן וזו הדרך התעשית להתכונן לזרם הביקוש.

אספני שעונים נוטים כמו קרטייה צופה על Chopard וזה יכול להיות בגלל המשמעות ההיסטורית שיש קרטייה לגבי שענות. בעוד Patek פיליפ אולי המציא את שעון היד, קרטייה היה זה שהפך אותם למיינסטרים ואופנתי בתקופה שבה גברים השתמשו רק בשעונים כיס. אולי זו גם אחת הסיבות מדוע הם נוטים להביא יותר בזמן מכירה חוזרת.

מי עושה תנועות צפייה טובות יותר קרטייה או Chopard?

לשעונים של צ'ופרד יש תנועות נהדרות. לוק כרונו אחד אשר נמצא בחלק הכרונוגרפים שלהם, לוק קליבר 96.14-L זה מכה בכל שעה או כמה קליברים מורכבים יותר שלהם כגון אלה שנמצאו שעוני הטורבילון שלהם שעוני לוח שנה תמידי.

צ'ופרד מתגאה בקבילים בעבודת יד שכל אחד מהם ייחודי עם גימורים פרחוניים חרוטים ביד ומוטיבים מוגבהים. תנועות אחרות באוסף L.U.C. מציעות עתודות כוח מרשימות כגון 65 שעות כוח מילואים על קליברים שיש להם טכנולוגיית תאום LUC. תנועות אלה יש חבית כפולה המאפשרת את השעונים לרוץ במשך תקופות ארוכות יותר מבלי להתפתל.

תנועת Chopard היא עבודת אמנות בעבודת יד באמצעות הוט Horlogerie הישן / מסורות הורולוגיה גבוהה.

קרטייה שעונים יש היסטוריה ארוכה של ביצוע תנועות בסדר כגון קליבר 9452MC שהוא יוקרתי מעופף-טובילון. אבל לאחרונה, בעשור האחרון הם התחילו לייצר שעונים שהם לעולם לא באמת ימכרו. אנשים היו קוראים להם שעוני קונספט או יצירות מחקר.

הם השקיעו בחומרים חדשים והפיקו שעונים חדשניים כגון ID-ONE ומאוחר יותר ID-TWO אשר מטפל באויב הגדול ביותר לצפות בדיוק לאחר הפרעה אלקטרומגנטית, אוויר. שעון הקונספט החדש שלהם יש מקרה ללא אוויר אשר לגמרי vacume אטום. ביטול האוויר בתוך המזוודה הסיר כל גרירה ומערבולת שנוצרה על ידי החלקים הנעים.

כמובן שעונים אלה הם רק דרך להראות כמה הם מתקדמים בשענות והם לא למכירה.

לחץ כדי להציג שעוני קרטייה Â Â Â

אם אתה נהנה השוואה זו ומרגיש כי אחרים ייהנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. והכי חשוב, תן לנו לדעת את המחשבות שלך בהערות שלהלן. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *