שני תכשיטני יוקרה יוקרתיים BVLGARI & Chopard להפוך שעונים מעודנים. בואו נלך ראש בראש בהשוואה מפורטת ואינפורמטיבית זו כדי לגלות מה הכי טוב!

Letâs להיות כנה, שאטנות היא מלאכה שונה מאוד מאשר ייצור תכשיטים. כזו שלוקחת רמה חדשה לגמרי של מדע, מתמטיקה, פיזיקה, יצירתיות וגאונות בהנדסה כדי לשלוט ובאמת לזרוח בשוק השעון הכולל. בהתחשב בכך שגם בולגרי וגם צ'ופרד הם תכשיטנים יוקרתיים ראשונים ועיינים יוקרתיים במקום השני, איך הם משווים את השני? Â בנוסף להורולוגיה, איך הם משווים ברמות אחרות? קרא עוד כדי לגלות.

Bvlgari VS צ'ופרד שעונים

מה אתה אומר ? Â Â ערך המותג Â | מה אתה אומר? מחיר Â Â | אני לא יודע מה זה אומר.

סקירה

גם צ'ופרד וגם בולגרי עשו צעדים גדולים בעשיית שעונים מאז הופעת הבכורה שלהם בעסק. הם דומים במובנים רבים, כגון העיצובים הייחודיים שלהם, הגישה החדשנית שלהם לעסק, וההתרחבות המהירה שלהם לתוך בעלות על יצרנים משלהם בשווייץ שבו הם יכולים לייצר תנועות בתוך הבית.

פופולריות המותג

גם Bvlgari וגם Chopard הם מותגים ידועים ושמות משק בית. כל אחד מהם הצליח להגניב את השעונים שלהם לכמה סרטים שוברי קופות עבור כמה מיקום מוצר אסטרטגי, חלקם בטוסט כמו Bulgariâs Diagono שעונים המופיעים על פרק כף היד של הדמות טוני סטארק בסרט איירונמן, וכמה לא כל כך מתחת לרדאר כגון Chopardâs מיקום מוצר ברור מאוד נטפליקס 6 תת קרקעי. כך או כך אתה מסתכל על זה, âstockâ שלהם כבר עולה בתדמית publicâs של השאנים שלהם בעשורים האחרונים.

ערך מותג

על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי Interbrand, סוכנות הערכת שווי מותג, Chopard גם עשה את זה לראש 50 המותגים השוויצריים היקרים ביותר בעמדה #23 (בכל התעשיות) אשר מתורגם #4 מן הענים השוויצרים הכלולים באותה רשימה. שווי המותג המוערך שלהם הוא 1.98 מיליארד פרנק שוויצרי (פרנק שוויצרי)[1].

Bvlgari היה ברשימת 50 המותגים השוויצרים המובילים מ Interbrand אבל על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי Statista, Bvlgari יש ערך מותג מוערך של 4.281 מיליארד יורו ברבעון הרביעי של 2018. [2]

אחוז הערך הזה שניתן לייחס לחטיבת הצפייה של העסק שלהם לא חושב במחקרים אלה. יש דברים שכנראה נשמרים בסוד.

מקורות & ציטוטים: [1] Interbrand 2016 המותג השוויצרי דו"ח:  https://www.rankingthebrands.com/PDF/Interbrand המותגים השוויצרים הטובים ביותר 2016.pdf [2] Statista https://www.statista.com/statistics/979731/brand-value-of-bulgari/

הורולוגיה ואומנות

השוואת Chopard VS Bvlgari במונחים של שאיפה הוא נושא רגיש. יש קבוצות של אנשים שצופים העדפה לכל אחד מהמותגים האלה במונחים של ההתקדמות שלהם בעשיית שעונים. שני המותגים יש גם כמה אוספים פופולריים מאוד של שעונים לגברים ונשים. לנוחיותך, באפשרותך לעיין בקולקציות השונות שלהם באמצעות הלחצנים שלהלן או לקרוא עוד.

בולגארי צופה ב-Â ÂÂ ÂÂ

עבור שעוני נשים, Chopard עשה כמה אוספים פופולריים מאוד. שני אוספים הראויים לציון לשבח הם ספורט שמח ויהלומים שמחים. שני אוספים אלה הציגו מאפיין עיצוב ייחודי שבו יהלומים "צפים" או אבני חן צבעוניות רקדו בחופשיות סביב החוגה בזמן שהזזת את פרק כף היד.

עבור שעונים של גברים, Chopard כבר עושה צעדים בהגדלת עתודות הכוח על השעונים שלהם על ידי ערום חביות מרובות.,הם קוראים לזה L.U.C. טווין טכנולוגיה וזה יכול לראות את זה . בנוסף, COSC של Chopard מוסמך Mille Miglia, אוסף של שעונים כרונוגרף גלגל עמוד יש ייעוד כרונומטר היוקרתי המעיד על הדיוק הגדול שלהם של -4/+6 שניות ליום. העיצוב הקלאסי וחלק שלהם מזכיר את מרוצי המכוניות הקלאסיים שעוררו השראה באוסף.

לא ראינו יותר מדי שעונים סיבוך גבוה מגיע Chopard עדיין אבל מצפים לראות לאן הם ילכו מכאן.

עבור הנשים, BVLGARI הראה כמה עיצוב מדהים ותחכום עם עיצובים נועזים מאוד. חתיכות הצהרה כגון שעוני BVLGARI Serpenti היו להיט ללא הפסקה מאז 1940 עם צמידים מסובבים סרפנטין שלה לעטוף סביב פרק כף היד בדרך כלל יותר מפעם אחת. קולקציה זו גדלה עם השנים ובולגרי ממשיכה להערים על עצמה עם עיצובים חדשניים יותר המשרתים קהל גדול יותר, ובאותה עת, תוך שמירה על היוקרה של אוסף זה בהרבית.

Bulgari כבר עושה גלים על ידי כיווץ עובי המקרה של קליברים שלהם ולצפות במקרים עד כדי חוסר אמון. זה ניכר באוסף. Bulgari אפילו יצר את worldâs הטורבילון הדק ביותר בתוך אוסף זה, אוקטו פיניסימו Tourbillon Squelette עם תנועה בתוך הבית. הקליבר BVL 288 שבר שלושה שיאי עולם בו זמנית: השעון האוטומטי הדק ביותר, הטורבילון האוטומטי הדק ביותר בעולם, גם הטורבילון הדק ביותר, עצירה מלאה.

מעצב השעון האגדי Gé Genta היה אחראי על העיצוב של Octo. אותו מעצב שהביא שעוני פולחן רבים יותר כגון אלון רויאל AP, פטק פיליפ נאוטילוס, IWC Ingenieur, אומגה קונסטליציה, ועוד רבים לחזית התעשייה ותא הצפייה אספנים. ב©1999 מכר ג©ג'נטה את עסקיו לבולגרי, מה שהעניק להם את המעמד שהם חיפשו להשיג עם מומחי השעון. להלן שעון רוח ידני מן אוסף אוקטו FInissimo דק במיוחד אשר יש עובי מקרה דק להפליא של רק 5 מ"מ! למרות מודל זה אינו כולל סיבוך tourbillon יקר, זה שעון די נאה בכל זאת. השעונים האוטומטיים בתוך אוסף זה להשתמש מיקרו רוטור שהיה בחירה עיצובית יעילה מאוד בחלל.

שעונים חדשניים אחרים בהשתתפות Automata (לחשוב על אנימציות מכניות כגון אוהב כי השען Jaquet Droz מפורסם) ג'יוקאטור Veneziano Papillon.

במונחים של הורולוגיה בפועל וחדשנות, אירועים אלה לשים Bvlgari לחתוך מעל Chopard כפי שאנו רואים יותר ויותר שעונים הורולוגיה גבוהה הנבהבים Bulgari. במיוחד אלה שמתקשרים כמו אוקטו פיניסימו דקה משחזר העולם דק דקה יותר, המכונה גם אוקטו Finissimo Ré©pétition דקות ועוד שעון צלצול בשם Magsonic גרנד Sonnerie®

מחיר

בהתחשב בהשוואה הנ"ל. העלות של שעון ברמה ההונית מכל אחד מהשענים האלה נראה לא פרופורציונלי מאז BVLGARI נראה עושה שעונים קליבר גבוה יותר (משחק מילים מכוון) עדיין השעון Chopard היקר פחות יש מחיר מחירון כי באופן משמעותי יותר מאשר שעון BVLGARI הפחות יקר.

ערך מכירה חוזרת

במונחים של ערך מכירה חוזרת ממוצע. ישנם כמה מותגים שנוטים לתפקד טוב יותר בשוק בבעלות מראש ולכן יש ערך גבוה מהממוצע למכירה חוזרת. שני המותגים בעלי הביצועים הטובים ביותר יהיו רולקס ופטק פיליפ בהשוואה לכל מותג אחר. עם זאת, Chopard ו BVLGARI דומים מאוד במונחים של ערך מכירה חוזרת הממוצע שלהם. אז, בנקודת השוואה זו, הייתי אומר שהם אפילו לומר בדרך זו או אחרת. חשוב לציין כי ערך מכירה חוזרת תלוי במשתנים רבים. כדי ללמוד עוד אודות האופן שבו שעון בבעלות מראש מוערך הקפד לקרוא את שלנו .

דפדף שעונים מכל מותג באמצעות הכפתורים שלהלן.

צ'ופרד צופה ב-Â Â

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *