קו חדש של שעוני AP עושה גלים וסיבות טובות. Letâs לקבל מקרוב ואישי עם קוד חדש Audemars Piguet 11.59 Selfwinding 41mm בסקירה מפורטת זו.

Audemars Piguet קוד 11.59 Selfwinding 41mm סקירה

היום נסתכל על אוסף חדש ומרשים של שעוני AP כי הוא מקבל חובבי צפייה רבים נרגשים. חתיכה אחר חתיכה ננתח אותו ולתת לו סקירה מפורטת וכנה. נתחיל עם התכונה הנצפתה ביותר של השעון שהוא החוגה. בואו נתחיל, בסדר? םמג

חיוג

לדגם זה יש חיוג הדרגתי אפור מעושן ומרשים, עם תבנית פרץ שמש עדינה של מברשת רדיאלית. Â החוגה יש הלוח הפנימי כי יש גימור לכה שחור. Â על הלוח הפנימי הזה, כל אחד מהמרווחים של 5 דקות משתמש בגופן מודפס לבן קטן עבור הספרות ברצועה של דקות ומופרד על-ידי סמנים שניים מודפסים דק בסגנון אינדקס. בחיוג הפנימי, סמני השעה המלוטשים המלוטשים נמצאים בגופן מודגש בסגנון ערבי עבור 12, 3, 6 ו- 9 oâclock. ארבע ספרות © אלה מופרדות על-ידי סמני שעות אינדקס מוחלים ומנוונים. צמצם תאריך ממוקם בין 4 ו 5 oâclock מיקום.

על מודל השעון המתואר כאן, הידיים עשויות מאותו זהב ורד מלוטש כמו הספרות וסמני השעה, כמו גם הלוגו Audemars Piguet במיקום 12 oâclock. הטופוגרפיה של החוגה היא משהו שעבורו אודמארס פיגואט מפורסם. הלוגו שלהם, למשל, משתמש בתהליך כימי המכונה צמיחה גלוונית המשתמשת בשכבות דקות רבות של זהב כדי להשיג מה שנראה דומה ללוגו מודפס בתלת-ממד בזהב מלא. םמג

זכוכית

החוגה מכוסה על ידי גביש ספיר מעוקל ייחודי הגהה בוהק כפול המאפשר ראות ובהירות משופרות. הוא מקושת בצורת פרופיל ספציפית כדי ליצור חוויה אופטית ייחודית המשלבת, פרספקטיבה, עומק ואור.

במקרה

הדגם בהשתתפות כאן יש ייחודי שני גוונים כריך בנייה ועיצוב המשלב זהב לבן 18kt וזהב ורד 18kt. המיתר משלב גימור מוברש ומלוטש על השכבות החיצוניות והפני הפנימיות של מזרן הסנדוויץ'. קצה מלוטש וקצום של החוגה, צד הפוך מוברש, סוחבים מעוקלים וצדדים. מה שהופך את קוד 11.59 לייחודי הוא השילובים של צורות גיאומטריות שונות יחד בבנייתו. לשכבת הזהב הלבנה החיצונית יש צורה עגולה בעוד לשכבת הזהב הוורודה הפנימית יש צורה מצולעת המזכירה את המקרה של שעונים מפורסמים ואייקוניים של רויאל אוק. הקוטר הוא 41 מ"מ, העובי הוא 10.7mm ויש לו דירוג a  של 30m / 100ft.

כתר

כתר מתפתל מלוטש ומוברש ניתן למצוא בצד ימין של המקרה והוא חקוק כדי לאפשר אחיזה משופרת עם הלוגו AP חרוט על הקצה המוברש שטוח של הכתר.

מקרה חזרה

גימור מלוטש משמש על משופע סביב הקצה chamfered של המיתר בחזרה ואת חורי בורג על caseback אשר יש פרופיל שטוח עם גימור מוברש. הקצה של המקרה ברור בחזרה מעוטר כתובות רבות הכוללות חריטה של הלוגו CODE 11.59, המילים âby Audemars Piguetâ, המספר הסידורי, וכמה סמלים קטנים יותר.

תנועה

Audemars Piguet קליבר 4302 מתפתל כי סמכויות השעון הזה היא תנועה מתפתלת עצמית עם רוטור זהב 22 קראט מתנדנד משוקלל מתפתל. לתנועה בת 32 התכשיטים יש 257 רכיבים בתדר של 4Hz או 28,800 תנודות לשעה ומספקת רזרבות חשמל מרשימות של 70 שעות ברוח מלאה. ה-4302 כולל גם תאריך קפיצה מיידי.

התנועה הסתיימה להפליא החל עם הרוטור מעוצב, מוערץ, וחרוט עלה זהב. הלוחות הנראים לעין האחרים המופיעים דרך ממקרה ספיר שקוף בחזרה להשתמש ז'נבה רצועות עם קצה משופע מלוטש. כתובות ותחריטים מסוימים ניתן למצוא בזהב ורוד על תנועת AP 4302 כולל הלוגו, המילים âSwiss Madeâ, מספר התכשיטים.

רצועת

רצועת העור היוקרתית משתמשת בעור תנין בקנה מידה מרובע גדול אשר תפור ביד. הרצועה מהוקצת לשעון עם אבזם סיכת זהב לבן מוברש 18kt. םמג

סיכום

אוסף השעון CODE 11.59 מלא בהבטחה גדולה לעתיד. Audemars Piguet קוד 11.59 אוטומטי 41mm לצפות בהשתתפות במאמר זה משתמש תנועה חדשה, אחת 6 תנועות AP הדור הבא למעשה. במשפחה חדשה זו של שעונים, תוכלו למצוא קליברים בזמן בלבד, כמו גם פלאים מכניים מורכבים יותר. אלה כוללים סיבוכים גבוהים עם קליבר 2948 שיש לו טורבילון טיסה בפעולה פתוחה, Calibre 5134 אשר כולל Â אשר באופן אוטומטי מתאים לחודשים קצרים יותר ומוסיף יום לחודש פברואר בכל פעם שזה שנה מעוברת, ואחרון חביב, Calibre 2953 אשר כולל Supersonnerie משחזר דקה כי פעמונים חזק יותר כאשר הוא על פרק כף היד ולא את פרק כף היד.

האם המודל הזה הוא הטוב ביותר מבין כל הדגמים שראינו השנה? קשה לומר . היו הרבה שעונים מהדורה מוגבלת נחמד שעשוי לבוא לפני זה. עם זאת, במחיר, התכונות הזמינות, ואת העיצוב, זה בהחלט שעון נהדר מאחד המותגים היוקרתיים ביותר וזה בהחלט יראה את הטעם הגדול שלך ב-watchmakers ולצפות syle. אני לא יודע מה זה אומר.

עיין באוסף

נהנית ממאמר זה? שתף אותה בפייסבוק ושחרר לנו את כתובת הדוא"ל שלך בטופס "הצטרף לרשימת התפוצה שלנו" כדי לקבל את הידיעון שלנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *