כחבר ב"השילוש הקדוש" של העשנות, Audemars Piguet צפוי לספק יתר על כן עם AP ROO צוללן.

AP רויאל אוק Offshore צולל סקירה

אולי השעון של הצוללן הכי נאה

מה שהופך את זה שעון צלילה מקצועי (מלבד אישור ISO) הוא עמידות מים עמוקה מהרגיל של אלף רגל (300 מטר) ואת התכונות שימושיות כגון גביש ספיר הוכחה בוהק ומכשור כגון הלוח מסתובב פנימי עם סולם צלילה כדי לעזור לך לתזמן את ההרפתקה מתחת למים שלך. זה שימושי כאשר אספקת חמצן מוגבלת נמצאת במשחק.

עם פונקציה כמו שיש לו כשרון, רויאל אוק Offshore צוללן הוא שעון רק עבור רק dapper ביותר של צוללנים.

מה שמגדיר את AP רויאל אוק Offshore צולל שעונים מן אחרים הוא המראה הספורטיבי. יש לו חיוג "שטיח מגה" שהוא גרסה קנה מידה וגדול עוד יותר של חיוג שטיחי קיר AP גרנדה נותן לו מראה עמוק יותר, ממדי יותר. אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין רויאל אוק Offshore וצוללן רויאל אוק Offshore הוא דוחף בעמדה של 10: 00. זה למעשה כתר בורג ששולט הלוח מסתובב מתחת לקריסטל.

אפשרויות סגנון

היו מספר סגנונות בסדרה זו. שניים מהם עדיין בייצור. (יש גם סדרה של . . .

מספר סימוכין 15710ST. אוו, או, או, או, או A002CA.02 (לעיל) הוא כנראה המודל הפופולרי ביותר. יש לו חוגה בגוונים כסופים עם שחור מלא זוהר, זהב לבן מסגרת סמני שעה וידיים. סמן שעת חשיש כפול בעמדה של 12. יד שעה יש שלושה פסים מלאים זוהר כדי לעזור להבחין אותו מהיד minuteÂ.

שופט מספר 15710ST. אוו, או, או, או, או A002CA.01 (מוצג כאן) יש חיוג שחור עם מלא זוהר, זהב לבן מסגרת סמני שעה.

קליבר 3120

רזרבות חשמל:

60 שעות

תדירות:

21'600 vph

תכשיטים:

40

רכיבים:

278

מפרט

רוחב אירוע:

42 מ"מ

עובי מותן:

14.7 מ"מ

עמיד במים:

עד 1000' / 300 m

פונקציות:

תאריך, סיבוב הלוח עם סולם צלילה

וריאציות

חיוג כסף:Â

חיוג שחור:Â

כמו בכל תנועות האודמארס פיגואט, הקליברים שלהם פשוט מרהיבים לכל מי שהתמזל מזלו לחזות באחד. האומנות הקפדנית ותשומת הלב לכל פרט היא אחת הסיבות לכך שהשכן הזה מוחזק כה גבוה.

סיכום: אתה כנראה לא תשתמש בזה כשעון הצלילה שלך, בהתחשב בכך שאיבדת אותו בתהום האפלה של הים הכחול העמוק, לעולם לא תסלח לעצמך. אין לו שסתום מילוט הליום אשר נחוץ לכל צלילה קיצונית רצינית כמו משלחות צלילה המשתמשות בפעמון צלילה. עם זאת, זה מאפשר לך לצלול בסגנון.

עיון בשעוני AP

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *