כאשר מהירות ודיוק הם של המהות Audemars Piguet מתגלגל החוצה שעון רוח ידני פעימה גבוהה במיוחד. קרא את הביקורת שלנו על ז'ול Audemars כרונומטר 46mm עם הבריחה AP.

מדי פעם שחקן מרכזי בעשיית שעונים מרגש את כולנו עם משהו ראוי לשבח. היום הוא אחד מאותם ימים שבהם אנחנו מקבלים לסקור את Audemars Piguet ז'ול Audemars כרונומטר 46mm עם הבריחה AP.

זהו שעון מופלא מבחוץ כפי שהוא מבפנים. זה שעון זהב מוצק שנושא את המשקל של מתכת כבדה. למרות שאתה יכול להרגיש כמה מוצק זה על פרק כף היד, זה למעשה לובש מאוד בנוחות. אגף המזוודות מעט מעוקל והברגים יורדים מעט בצדדים.  watch מגיע עם רצועת עור תנין ובניגוד אלון רויאל, יש לו אבזם סיכה מנוסח.

ז'ול Audemars כרונומטר 46mm עם AP Escapement סקירה

המקרה הוא די גדול ועבה. יש אפילו כאלה שישוו את הפרופורציות של המקרה לזה של דיסקית הוקי בקוטר 46 מ"מ בעובי 12.7 מ"מ. Â זה זהב טהור, כך שאתה יכול לצפות שעון זהב בגודל זה להרגיש בצד הכבד. כדי לתת לך תיאור של העובי ראה את התמונה שלהלן.

התנועה: ה-Audemars Piguet 2908 קליבר

זהו שעון מרשים מאוד מבחינה ויזואלית וכולל קליבר המורכב מ-267 רכיבים ב-33 תכשיטים ויש לו רזרבות כוח של כ-90 שעות.

יש סיבה ספציפית מדוע הם קראו לזה על שם הבריחה Audemars Piguet, בריחת פלטפורמה לראות דרך החוגה. במקום ידית דחף שוויצרי מסורתית, בריחה ישירה זו של דחף משתמשת בפחות אנרגיה על ידי הצבת הידית מחוץ למנגנון הבריחה ושימוש בו כמנגנון מיתוג שפותח וסוגר את זרימת הכוח בין האיזון לגלגל הבריחה.

זה מאפשר שעון 6Hz פעימה גבוהה יותר שיכול לרטוט ב 43,200 VpH ללא שימוש בכמות נפץ של אנרגיה כמו עם בריחה סטנדרטית. אם ניסית להפעיל בריחה מסורתית ב-6Hz, חומרי הסיכה היו מרססים בכל מקום ואילו הבריחה AP מאפשרת פחות אנרגיה כדי להשיג תנודות גבוהות יותר. זה, בתורו, נותן לתנועה דיוק ודיוק גבוהים יותר. ראה וידאו להלן.

החוגה: גרנדה פו אמייל חיוג

החוגה היא משהו שאתה תתפעל במשך שעות על קצה (ואותו הדבר חל על המקרה בחזרה דרך אגב). על החוגה, אתה יכול לראות מחוון מילואים כוח, חביות המעיין הראשי התאום משני צידי החוגה, שניות קטנות תת חיוג, ואת הבריחה Audemars Piguet בפינה הימנית התחתונה אשר נוצר במקור בשנת 1700.

זוהי חיוג מסיבי ויש לו מראה גדול מהחיים אבל אחד מאוזן לחלוטין. 18kt זהב לבן גיליוצ'ה עלה על חיוג כמו עם כל הדברים היפים באופן טבעי; אתה יכול למצוא את רצף פיבונאצ'י בתבנית. חוגת האמייל המזויף גרנדה הוא תהליך קשה מאוד להשיג. לחוגת האמייל יש קצב דחייה עצום בשל החום העז בטמפרטורה של 800 מעלות.

כאשר מיוצרים, אלה מחייג אמייל לעתים קרובות לפצח בועה באש ולכן, עבור כל אחד שיוצא ללא רבב ולאחר מכן הניח על חוגה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי הם קשים כמו מסמרים. Â חוגת האמייל משתמשת במספרות רומיות ומסלול דקה של מסילת רכבת וידיים בצורת עלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *