עשינו כמה השוואות של מותגי הצפייה של "השילוש הקדוש" בשנה האחרונה, וזה הזמן שהפרק האחרון ישלים את השלישייה.

בהשוואה זו, נשווה בין כל "3 הגדול" שעונים שוויצרים. נתחיל את השוואת המותג המפורטת הזו עם הבכור מבין שני המותגים, ואצ'רון קונסטנטין.

שעוני ואצ'רון קונסטנטין

 

ואצ'רון קונסטנטין ידוע לעשות כמה יצירות עמלה די מרשימות מסוגו כגון ההתייחסות 57260 שהם יצרו עבור המלך פארוק של מצרים… והם עושים את זה פשוטו כמשמעו כבר יותר ממאה שנה. כען השוויצרי הוותיק ביותר (מאז 1755), ציפיות מסוימות עשויות ממותג מנוסה כזה. פעם אחר פעם, ציפיות אלה נפגשות עם שעונים יצירתיים להפליא.

רוב האנשים בעולם היו צוחקים על חלק מהתכונות Vacheron Constantin התבקש ליצור, עדיין לשוען מאסטר זה, זה רק עוד אתגר להתגבר, עוד סימן ביקורת ברשימת דלי הצפייה.

אחת הסיבות מדוע אנשים לקנות שעוני Vacheron קונסטנטין היא כי למרות שהוא אחד המותגים היוקרתיים והיוקרתיים ביותר שעונים בעולם, זה מותג הרבה פחות מוכר הדיוט הממוצע . על פי סוכנות שמדדה מותגים שוויצריים, Interbrand, שווי המותג של Vacheron Constantin הוערך בשנת 2016 להיות 809,000,000 CHF.

ואצ'רון קונסטנטין מדורג במקום ה-31 ב-50 המותגים השוויצרים המובילים, ואצ'רון קונסטנטין, מותג השעון השוויצרי ה-8 המוכר ביותר בעולם.

עיין בשעונים ואצ'רון קונסטנטין

אוספים פופולריים

בחו ל

פטרימיה (100)

עיון

מסורת נל

לה הסטוריקה

עיון

קוואי דה ל'איל

מאלטה (מלטה)

עיון

1972

הרמוניה

עיון

מטייה ד'ארט

שעונים של אודמארס פיגאט

 

Audemars Piguet הוא שכן שווייצרי יוקרתי מאז 1875 (במשך יותר מ-140 שנה). זיהוי המותג שלהם הוא בעיקר בקרב אספני שעונים ואניני טעם הורולוגיים. שווי המותג שלהם מוערך כיום ב-961 מיליון פרנק שוויצרי.

הם המותג השוויצרי המוכר ביותר בעולם והמותג השוויצרי ה-26 המוכר ביותר באופן כללי.

AP, כפי שהם ידועים בחיבה, יש שעונים איקוניים רבים כולל סדרת רויאל אוק המפורסמת אשר תוכנן על ידי ג'רלד גנטה האגדי, אותו גאון שוויצרי שתכנן את פטק פיליפ נאוטילוס, קבוצת הכוכבים אומגה, ואת BVLGARI , שם כמה שעונים איקוניים שלו.

סדרות פופולריות אחרות כוללות את שעוני הצלילה רויאל אוק Offshore, הקלאסי מחפש ז'ול Audemars אוסף הכולל הכרונוגרפים, סיבוכים גדולים, וכמובן, אוסף המילניום בצורת אליפסה שלהם.

אוספים פופולריים

רויאל אוק

עיון

רויאל אוק אוף שור

רויאל אוק קונספט

עיון

מילניום (מילניום)

ז'יל אודמארס

עיון

מחירים

איזה מותג הוא זול יותר, AP, או Vacheron קונסטנטין?

כאשר השעון הזול ביותר שלך מכל מותג מגיע עם תג מחיר של 5 ספרות אתה לא יכול בדיוק לקרוא לאחד מהמותגים האלה "במחיר סביר" (במובן המסורתי של המילה). עם זאת, זה אמר, אתה יכול להרים 33mm AP רויאל אלון קוורץ במקרה נירוסטה במחיר מחירון מלא ב $11,500 שהוא קצת יותר סביר מאשר שעון Vacheron קונסטנטין הזול ביותר שהוא 30mm Traditionnelle קוורץ במקרה זהב לבן 18kt במחיר קמעונאי של $13,000.

שים לב, אחד הוא פלדה והשני זהב.

ערך מכירה חוזרת

איזה מותג יש ערך תסה טוב יותר, Audemars Piguet או ואצ'רון קונסטנטין?

התשובה הייתה פעם די שווה עניבה אבל אני צופה כי AP יהיה קצת יותר עכשיו כי לאחרונה AP התחיל לסגור רבים מהסוחרים המורשים שלהם ומנסים להפוך את המותג שלהם יותר בלעדי. בסופו של דבר, התוכנית שלהם היא שכל שעוני AP החדשים יימכרו רק דרך בוטיקים משלהם של אודמארס פיגואט.

אחד הדברים המשפיעים על המחירים הקמעונאיים וערך מכירות מחדש הוא נדיר של שעונים ואת הבלעדיות של המותג. לעת עתה, זה די שווה אבל לעתיד הקרוב, אני נוטה לכיוון AP מהסיבות שהוזכרו כאן.

הפופולריות

איזה מותג פופולרי יותר, ואצ'רון קונסטנטין או אודמארס פיגואט?

כמו ברוב הדברים, כאשר סלבריטאים רשימה ותרבות הפופ מתערבים, זה כאשר מותג יכול לעבור ממחבוא בצל הבלעדיות כדי להפוך לשם בית. AP חווה עלייה עצומה במודעות למותג כאשר המותג שלהם הוזכר בשמם במילים של ראפרים מפורסמים כמו ליל ויין, ריק רוס, כריס בראון וכמובן, ג'יי-זי, שלא רק שיש לו לא מעט שעונים מהמדף העליון Audemars Piguet, אבל אפילו יש לו שעון מהדורה מוגבלת Audemars Piguet ג'יי-זי משלו.

סוג זה של השמטת שמות יכול לקחת את המודעות למותג שלך מתוך מועדון בלעדי למותג יוקרה כוללני יותר עבור ההמונים ולא רק 500 מנכ"לים של פורצ'ן, ראשי מדינות, מנהיגי התעשייה שהיו באופן מסורתי הלקוחות ללכת אל המותג הזה.

באשר לשאלה הגדולה: "האם אודמארס פיגאט פופולרי יותר מואצ'רון קונסטנטין?" כן. זהו מותג מוכר יותר. זה לא אומר שהם טובים יותר במה שהם עושים. AP עושה שעונים מצוינים מדי, רבים עם סיבוכים גבוהים כגון tourbillons ולוחות שנה תמידיים. אז למה ואצ'רון קונסטנטין לא פופולרי כמו מותג שעוני יוקרה כמו אודמארס פיגאט?

Vacheron Constantin הוא מותג שעונים מוערך מאוד ומכובד למרות שהם לא הפכו לשעון איקוני בתרבות ההיפ הופ כמו AP שעונים עשה. שעוני Vacheron Constantin ידועים יותר במעגלי איסוף שעונים, עם חובבי שעוני יוקרה וקהילת ההורולוגיה. הורולוגים מתלהבים מההישג הראוי לציון האחרון של ואצ'רון, שהיה יצירתו של . (זה צריך לתת לך קצת הקשר על מי בדיוק בעולם של שאיפה אנחנו מתעסקים כאן).

מסקנה

לסיכום, שני המותגים פופולריים מאוד וחלק מהשמות המכובדים ביותר בעשיית שעונים. אתה צריך לראות עם איזה שעון אתה מרגיש יותר בנוח. רבים ממליצים לחפש את השעון שממלא את הצרכים שלך. השווה תכונות לפני השוואת מותגים ולאחר מכן החלט על המותג הבא. מצד שני, יש הרבה אנשים שהם יותר נחותים ואנשים כמו שעון מפואר שיכול "לעוף מתחת לרדאר" בעוד שאחרים רק מחפשים ממתקים חדשים לפרק כף היד.

אז השאלה האמיתית לאחר קריאת זה היא: מהו המותג הטוב ביותר עבורך?

ואצ'רון קונסטנטין

או

אם אתה נהנה השוואה זו ומרגיש כי אחרים ייהנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *