הצטרפו אלינו כאשר אנו משווים וסקור שניים מהמותגים הנחשקים ביותר בעשיית שעונים כדי לקבוע איזה מותג הוא הטוב ביותר עבורך.

בואו נודה בזה, יש הרבה מותגי שעונים בלעדיים שם בחוץ ובכנות, כמעט תמיד היו. לאחר ששוקלים בקפידה כל אחד מהם אתה יכול פשוטו כמשמעו למצוא משהו מיוחד כמעט בכל אחד ואחד מהם. איזה רולקס טוב יותר או אודמארס פיגואט? השאלה הגדולה היא איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך במיוחד. היום נעשה השוואת רולקס AP; שניים מהמותגים המובילים בעשיית שעונים.

כדי להתחיל, אנחנו צריכים לגלות מה הניע אותך להחליט לקנות שעון מכל אחד מהמותגים האלה. האם זה המראה של השעונים שלהם? האם זה המוניטין של המותג שלהם? האם זו ההכרה שתלבש את אחד השעונים שלהם? האם אתה מחפש לרכוש את מה שיום אחד יהפוך נכס משפחתי יקר?

כפי שאתה יכול לראות יש מספר גורמים מניעים למה אנשים יוציאו הרבה על שעון ממש high-end ואתה יכול להתייחס לכל אחד מהם או אפילו כולם.

בהתאם לגורמים אליהם אתה מתייחס, ייתכן שתרצה להשוות מותגים אלה מזוויות שונות.

לדוגמה: עזוב שאתה רק רוצה לצאת בהצהרה עם מה שאתה לובש על פרק כף היד. ייתכן שתרצה להפוך את ההצהרה הזו לכמה נבחרים או אפילו לכולם. במצב מסוג זה, ברצונך להשוות בין השניים בהקשר של זיהוי מותג.

זיהוי מותג

בעוד רולקס הוא מותג שעוני יוקרה המוכר ביותר ברחבי העולם, AP הוא לא שם משק בית הדיוט הממוצע שלך. AP בהחלט מוכר בקהילת העשנות כמותג טוב יותר מרולקס, אבל בגלל הבלעדיות של המותג AP, הדיוט הממוצע לא יבין שהשעון שלך עדיפה על רולקס.

מה כל כך מיוחד באודמארס פיגואט? אתה יכול להשתמש בשעון נחמד להתלבש כדי להרשים, אבל אתה צריך להבין את מי אתה מנסה להרשים ראשון. אודמארס פיגאט נחשב לאחד מ'שלושת הגדולים' או כפי שרבים מכנים אותו, "השילוש הקדוש של העשנות". רולקס מעולם לא הגיע לביג 3, אך רולקס הוא עדיין מותג שעוני היוקרה המוכר ביותר בעולם (על פי דו"ח שפורסם לאחרונה על ידי סוכנות שווי המותג השוויצרי Interbrand) ומכין שעונים מצוינים ללא קשר.

*מקור:Â המותגים השוויצריים היקרים ביותר על ידי Interbrand, סוכנות המודדת את ערך המותג.

אומנות

שני מותגים אלה לקח הרבה זמן לאורך ההיסטוריה של התעשייה כדי לשכלל את האמנות של שענות. יש סיבה שהם עדיין בעסקים אחרי יותר מ-100 שנים בפעולה. רולקס מתגאה בדיוק ובעמידות של השעונים שלהם בעוד Audemars Piguet מתמקד פחות דיוק ואמנותי יותר על המלאכה שלהם. אתה יכול לראות בבירור את ההבדל בין השניים על ידי השוואת כל התנועות שלהם.

אודמארס פיגואט מקדיש תשומת לב קפדנית לכל פרט ופרט בתנועה ומסיים אותם לשלמות באופן ש-Rolex אפילו לא משווה.

בעוד קליבר רולקס הוא חתיכה באיכות גבוהה מאוד של מכונות מכניות, זה חסר כי פרט נוסף, כי גימור מעולה כי תוכל למצוא בשעון AP כגון מוטיבים, החריטה אשר לעתים נדירות אם אי פעם למצוא רולקס. למעשה, רוב רולקס יש גב מקרה מוצק זה אפילו לא נותן לך אפילו לראות את התנועה או את הפעולה שלה.

דיוק

שעוני רולקס ידועים בדיוק שלהם. באופן ספציפי, מאז הם כבר לשים את המילים כרונומטר Superlative על השעונים שלהם מה שאומר שהשעון היה מוסדר ונבדק לדיוק של -2/+2 שניות ביום. כמעט כל רולקס מיוצר לאחרונה עומד ברמה זו של דיוק.

AP, מצד שני, הוא לא פרסום הדיוק כמו רולקס הוא וזה יכול להיות כי אין להם דיוק מינימלי סטנדרטי כמו רולקס עושה. הדיוק של שעוני AP תלוי בכמה דברים: המודל של השעון, התנועה, כמה זמן עבר מאז שהוא הובא לשירות, רמת הפעילות של האדם שלובש אותו, איך השעון ממוקם כאשר הוא לא נלבש. יש כאן לא מעט משתנים כפי שאתה יכול לראות. אני לא יודע מה לעשות.

האמת היא, אם אתה רוצה את השעון המדויק ביותר, אתה לא צריך להיות מסתכל על שעונים מכניים בכלל, אלא, פחות יקר (בלשון המעטה) שעון קוורץ אשר מופעל על ידי סוללה ויש לו רמה של דיוק כי הוא פשוט בלתי מושגת על ידי שעונים מכניים.

מחיר

איזה רולקס יקר יותר או אודמארס פיגואט? זה אחד קל. AP הוא יקר יותר באופן משמעותי רולקס יש מחיר ברמה כניסה הרבה יותר נמוך מאשר AP. זו לא צריכה להיות הפתעה מאז Audemars Piguet הוא מותג שוק עליון יותר בהשוואה רולקס. AP הואשען יוקרתי יותר והם לא מייצרים כמעט כמו שעונים רבים בשנה כמו רולקס. רולקס יש גם מותג בשוק נמוך בשם Tudor עם מחיר ברמה כניסה במחיר סביר יותר ורבים יש עיצובים כי הם בסגנון רולקס דומה.

ערך מכירה חוזרת

רוב האנשים לא חושבים למכור משהו לפני שהם אפילו קונים אותו. יש אנשים, מצד שני, לקחת בחשבון יותר מאחרים בעת ביצוע רכישה משמעותית אשר לעתים קרובות משתלם אם בעתיד אי פעם הייתה החלטה למכור את הפריט שנרכש. עם זאת, ערך מכירה חוזרת הוא לפעמים שיקול ששווה להזכיר, רולקס הוא החזק מבין שני הענים כשמדובר בערך מכירה חוזרת ממוצע. במקרים מסוימים, אם כי נדיר, רולקסים אפילו העריכו ערך לאחר הרכישה וזה לא משהו שרוב העינים יכולים להתרברב על. למעשה, רולקס יש את המכירה החוזרת הממוצעת הגבוהה ביותר מכל העינים השוויצרים האחרים, השני קרוב הוא עוד שן יוקרתי; פטק פיליפ. האם שעונים Audemars Piguet להחזיק את ערכם? כן, הם מחזיקים את ערכם יותר מאשר שעונים רבים אחרים אבל בממוצע הם לא מחזיקים את הערך שלהם, כמו גם רולקס או Patek.

עיין בשעונים של אודמארס פיגואט

סיבות לקנות רולקס

 1. כמעט כולם והדוד שלהם מכירים את המותג רולקס. אתה אפילו לא צריך להיות משוגע על שעון כדי להכיר אותם. סוג זה של פופולריות שימושי כשמדובר בשוק בבעלות מראש.
 2. רולקס ידוע להחזיק את הערך שלה טוב יותר מכל מותג שעון אחר שם בחוץ.
 3. השנה אפילו שעוני ספורט רולקס החדשים כגון דייטונה נירוסטה, מודלים צוללן, GMT מאסטר II, יאכטה מאסטר, וכזה כבר מוכרים עבור יותר מאשר המחיר הקמעונאי המפורט שלהם המציין ביקוש גבוה מאוד אשר גם משפיע באופן חיובי על ערך המכירה החוזרת.
 4. השעונים שלהם בנויים מוצקים מאוד ובאופן תיאורטי יכולים להימשך לנצח אם מתוחזקים כראוי.

סיבות לקנות AP

 1. שעוני Audemars Piguet הם זן שונה של שעון מאשר שעון היוקרה הממוצע שלך.
 2. לבישת AP מעידה על חנון שעון אמיתי שיכול גם לדבר את הדיבורים. לרוב האנשים שאינם מתעניין בהורולוגיה אין מושג מי זה אודמארס פיגאט בעולם העשנות. עם זאת, הם נחשבים לאחד הגדול 3 הכוללים AP, Vacheron & Patek.
 3. כולם והשכן שלהם לא עונדים שעוני AP. זהו מותג יוקרתי ויוקרתי יותר.
 4. Â זה סוג של שעון כי הלובש יכול ליהנות ללבוש את כל עצמו ללא כל צורך של הכרה של מישהו זר. אני לא יודע מה זה אומר.
 5. Â העונג האמיתי מגיע כאשר מתרועעים במעגלים הפנימיים האלה של מומחי שעון ולראות חנון שעון החוצה מעל השעון.
 6. Â האומנות של AP הוא גם סוג אחר של כיתה. יש יותר פעמונים ושריקות כגון תהליכי גימור מורכבים המעורבים AP של והם לא בייצור המוני כמו שעוני רולקס.
 7. Â זה יותר של סוג של סוג של שעון משפחתי עם קהל לקוחות בלעדי יותר.
 8. Â עוד סיבה מצוינת לקנות Audemars Piguet היא אם אתה נהנה מסיבוכים, מהסוג שאתה מוצא בשעון מכני ממש יוקרתי. אנחנו מדברים על tourbillons, לוחות שנה תמידיים, שלב הירח, נסיגה, משחזרים דקה, כרונוגרפים, אזור זמן כפול / GMT של, ותכונות מכניות יותר המציעים פונקציה יותר מאשר רק כדי להגיד לך את הזמן. רולקס הוא מותג חשיבה קדימה ואולי יש כמה טריקים בשרוולים שלהם אבל Audemars Piguet כבר עושה קסם עם התנועות שלהם במשך זמן רב יותר באופן משמעותי ויש לו לא מעט טריקים יותר בשרוולים שלהם. םמג

לאחר השוואת Audemars Piguet VS רולקס שעונים, אשר אתה מרגיש הוא המותג הנכון בשבילך?

תן לנו לדעת בסעיף התגובה שלהלן

עיין בשעונים של אודמארס פיגואט

אם אתה נהנה השוואה זו ומרגיש כי אחרים ייהנו מדי, בבקשה אוהב ולשתף אותו. תודה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *