שני מותגי שעונים בלעדיים הם juxtaposed ו benchmarked בהשוואה האולטימטיבית כדי לראות איך הם מתאימים זה לזה.

אלה שני שענים בני יותר ממאה שנה שהותרעו את חותמם הקבוע בתעשייה. שניהם מאוד מיוחדים בדרכם שלהם, ולכל אחד מהם יש שעונים שרוצים לתוך טווח המחירים של שש ספרות ולמעלה, אבל איך הם משווים אחד לשני במשחק ללא מעצורים? הישארו איתנו כאשר אנו משלימים את ההשוואה הגדולה ביותר של שעוני ברגואט ו-AP.

מותגי שעונים רבים הם בעלי שם עולמי ושם בית להדיוט הממוצע. מצד שני, ישנם מותגי שעונים רבים שהם רק סוגי השמות שתזהה אם תהפוך לגורם פנימי בעולם איסוף השעון וצפייה נלהב. מותגים אלה חמקמקים ויוקרתיים יותר אפילו משני המותגים המוכרים ביותר; רולקס ואומגה.

בעוד כמה מותגים אלה בלעדיים ומפוארים הם בלתי מתקבלים על הדעת עבור רוב האנשים, הם מכובדים מאוד ומוכרים באופן מיידי על ידי אלה שאינם-יודעים כשמדובר הורולוגיה; האמנות והמדע של עשיית הענות. גורמים רבים יידונו בהשוואה זו, כולל גיל השען, הבלעדיות של המותג, הסיבוכים המכניים מהונדסים לתוך השעונים המדף העליון שלהם, ועוד.

כאשר אנו נשאלים שאלות כגון מה טוב יותר, Audemars Piguet או ברגואט לצפות?â או â מה אני צריך לקנות, Breguet או AP?â. ישנם הקשרים רבים מדי שבהם ניתן לשאול שאלות מסוג זה. לכן, כדי לענות על כל אחד ואחד מהם, נשווה אותם בכל רמה אפשרית.

איזה מותג ישן יותר?

איזה מותג מפורסם יותר?

איזה מותג יקר יותר?

איזה מותג יוקרתי יותר?

לאיזה מותג יש אחריות טובה יותר?

לנוחיותך, באפשרותך לעיין בשעונים מכל אחד משני המותגים הללו באמצעות הלחצן שלהלן:

שעוני ברגוט

איזה מותג טוב יותר בהיי הורולוגיה?

איזה מותג מחזיק את ערכו טוב יותר מהשני?

לעתים קרובות יותר מאשר לא, שעונים יאבדו חלק מהערך שלהם לאחר השימוש בו בפעם הראשונה. לכן, באופן כללי, אין לראות שעוני יוקרה כ"השקעה" שכן השקעות הן בהגדרה שנועדו להעריך את הערך. עם זאת, יש כמה מותגי שעונים כי בממוצע להחזיק אחוז גבוה יותר של ערכם כאשר נמכרים בשוק בבעלות מראש. Â תמיד יש משתנים רבים וגורמים הנחשבים במהלך הערכת השווי של שעון בבעלות בעבר, רבים מדי כדי לדון בהיקף של השוואה זו, אבל ניתן למצוא שלנו. אבל כדי לענות על השאלה הזאת, להמשיך לקרוא.

Audemars Piguet הוא שעון קשה יותר כדי לקבל את הידיים על ולכן הוא מותג בלעדי יותר אשר הוא תרומה משמעותית לערך מכירה חוזרת גבוה יותר שלה. שעוני Breguet זמינים יותר בשוק בבעלות מראש ולכן יש תמחור תחרותי יותר כאשר נמכר כשעון בבעלות בעבר.  בממוצע, AP יש ערך מכירה חוזרת גבוה יותר בהשוואה Breguet. כמה שעוני Breguet (כגון שעונים מסוימים במהדורה מוגבלת) עשוי להביא ערך מכירה חוזרת גבוה יותר מאשר כמה שעוני AP, אבל בממוצע, Audemars Piguet הוא טוב יותר בזה.

עיין בשעונים מכל אחד משני המותגים הללו באמצעות הלחצן שלהלן:

אודמארס פיגואט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *