היכן שאמנות אסימטרית פוגשת הנדסת מכונות רב-ממדית.

אחד התכונות השובות לב ביותר על המקרה בחזרה של Audemars Piguet הוא רוטור זהב צהוב 22kt מדהים 22kt וכמובן, עם הלוגו AP הרואין באמצע הרוטור עם הפסגות המשפחתיות משני הצדדים זה בטוח להפוך חתיכת היסטוריה watchmaking. הרוטור מסתובב בעזרת מסבים כדוריים קרמיים ללא סיכה.

כל התנועה Audemars Piguet קליבר 4101 מעוטר ללא רבב עם קוטס דה ז'נבה רדיאלי מוברשות דפוס גימור והוא נערם עם שכבות של חלקים אשר יוצרים קרקס רב ממדי של צללים ומדגישים גורם לתנועה להיראות כאילו זה פשוטו כמשמעו קופץ מתוך המקרה בחזרה.

תופעה זו היא דבר שלא קל לתאר; אפילו עם כמה תמונות שלא לדבר על מילים בלבד. זה מדבר רק על החלק האחורי של שעון השלד היוקרתי והיפה הזה.

החוגה של מילניום AP מדהים לחלוטין 4101 הוא אפילו יותר מהפנט מאשר במקרה בחזרה. החוגה מיושרת ימינה, יש לה ידי זהב ורד מלוטש ושלד ומשתמשת ספרות רומיות בפרספקטיבה אסימטרית עיוותה.

אולי עיצוב בהשראת "ההתמדה של זיכרון", הציור המפורסם סלבדור דאלי עם שעונים נמסים ושעונים עיוותים. יתר על כן, הם עיצבו מחדש לחלוטין את הדגמים החדשים האלה כדי להדגיש את התנועה החדשה 34-תכשיט Audemars Piguet קליבר 4010, העבודה האמיתית של אמנות מכנית אשר מורכב 284 חלקים ויש לו רזרבה כוח של כ 60 שעות.

מה חדש במילניום 4101 של אודמארס?

בעוד Audemars Piguet ידוע בעיצוב הנועז שלהם ושעונים אוונגרדיים מעולים, אוסף המילניום Audemars Piguet לוקח את חוסר הפחד שלהם בעיצוב לגבהים בלתי נראים. ישנם שני דגמים שונים בהשתתפות בפוסט זה. אלה יהיו מודל # 15350st.oo.d002cr.01 עם ורצועת עור תנין שחורה ואת המודל # 15350or.oo.d093cr.01 אשר יש 18kt עלה זהב מקרה עם רצועת עור חום.

אחד הדברים המבדילים את המילניום זהב ורד מן המילניום נירוסטה הוא הלוגו Audemars Piguet על החוגה. בשעון זה, הוא מופיע בשחור על חיוג קרני שמש כסף בעוד גרסת הפלדה יש חיוג קרני שמש אפור כהה עם לוגו לבן. תוכל גם להבחין הרבעה זהב ורד להחזיק את הרכיבים החשופים בצד שמאל של מקרה זהב ורד שעונים.

במקרה 18kt יש גימור מוברש עם טבעת הלוח מלוטש עם lugs תואמים. מחיר המחירון של גרסת זהב ורד הוא גבוה באופן משמעותי מאשר גרסת נירוסטה ב $40,300. יחסית, מחיר המחירון של גרסת נירוסטה הוא מעל $15,000 נמוך יותר מאשר גרסת זהב ורד ב $24,500.

הדגמים הקודמים באוסף המילניום של אודמארס פיגאט היו בעיצוב שונה מאוד. כולם עדיין חלקו את המקרה בצורת אליפסה אבל עולה בקנה אחד עם קו המגמה, גודל הממקרה גדל מ 45mm x 40mm אליפסה בהשתתפות במהדורה מוגבלת Pianoforte מילניום. גודל הממקרה החדש הוא כעת 47 מ"מ x 43mm.

בקצה הקדמי של שעון זה, אתה יכול לראות כמעט את כל התנועה כולל לוחות תנועה וגשרים אשר עושים שימוש כמה תהליכי גימור יפים כולל ציפוי מעגלי ורצועת Cotes de Geneve. זה בהחלט מתנע שיחה מאז השעון הזה הוא שונה מכל דבר שרוב האנשים ראו אי פעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *