Letâs להשוות כמה מותגים פופולריים מאוד שעוני יוקרה, ברייטלינג ו Hublot כדי לראות מה הוא הטוב ביותר עבורך.

כיום, אנו משווים את Breitling VS Hublot ברמות רבות מעמידות, אומנות, היסטוריה, ערך, הורולוגיה, זיהוי מותג, מחיר, ערך מכירה חוזרת ועוד. בואו לקפוץ לתוך ההשוואה המעמיקה, יהיה לנו?

הבלוט VS ברייטלינג

כדי להפוך השוואה זו לקלה יותר לניווט, ניתרנו דרכים שונות שניתן להשוות את Hublot ו- Breitling ולאמת. כדי לקפוץ לסעיף השונים, אנא השתמש בקישורים שלהלן.

 - עמידות –  - - אומנות & הורולוגיה –  - מחיר –  - - אחריות

זיהוי מותג

Hublot נמצאת בעמדה #40 50* המותגים השוויצרים המובילים, מה שהופך את Hublot למותג השעון השוויצרי ה-14 המוכר ביותר בעולם. רבים מייחסים את ההצלחה של Hublotâs לצוות השיווק שלהם שגייס צבא קטן של שגרירי מותג הכוללים כל מיני סלבריטאים ברמה עולמית מכוכבי הוליווד, ודוגמניות על לאמנים, ספורטאים ואפילו קבוצות ספורט.

ברייטלינג נמצאת בעמדה #41 של אותם 50* מותגים שוויצריים מובילים, מה שהופך את ברייטלינג למותג השעון השוויצרי ה-15 המוכר ביותר בעולם.

*מקור:Â המותגים השוויצריים היקרים ביותר על ידי Interbrand.

עיון בברייטלינג

אומנות והורולוגיה

שני המותגים עשו דברים שכוונו לאומנות מרשימה. Hublot La פרארי היא דוגמה מצוינת של מה שן נחוש יכול לעשות כאשרÂ מרגיש יצירתי ומוטיבציה.

צפה בסרטון הווידאו

עבור Hublot, זהו היוצא מן הכלל שכן זה בדרך כלל לא הדרך בה הם הולכים על ביצוע השעונים שלהם. אמנם יש לא מעט שעוני Hublot שיש להם תנועות ייצור בתוך הבית, יש הרבה יותר שאין.

רוב השעונים שלהם לאורך השנים השתמשו בתנועות ébauche או תנועות ETA מהמדף אשר במחיר שהם גובים נראה תלול ללא קשר לחומרים אקזוטיים וחדשניים הם משתמשים.

רבים אפילו ללכת רחוק ככל לומר כי אתה יכול לקבל את אותו ערך ממותגים רבים אחרים כמו אשר יש שעונים המשתמשים בתנועות בתוך הבית או אפילו מותגים דומים המשתמשים קליברים ETA פחות כל ההייפ השיווקי, שגרירי מותג וחסויות סלבריטי כי Hublot יש. מצד שני, תצטרך לתוות על המראה הייחודי הזה של שעון Hublot, אם זה משהו שאתה נמצא בו.

עם זאת, בעוד זה נשמע כמו ביקורת קשה Hublot יש הצד פלוס שלה. הם יוצרים שעונים באמצעות חומרים שרוב השענים מעולם לא חשבו להשתמש בהם. המטלורגים שלהם רקח כמה סוגים חדשים וייחודיים של זהב כולל המלך זהב (צבע קנייני של זהב שהוא אפילו אדום יותר מאשר מסורתי 18kt זהב 5N) וזהב קסם שהוא שילוב של קרמיקה וזהב נוזלי.

As Sébastien Recalcati, מהנדס מדעי החומרים של Hublot אמר פעם: "אם אתה רוצה משהו ייחודי ושונה אתה צריך ליצור אותו בעצמך." להלן תמונה של שעון Hublot המשתמשת ב-Magic Gold, חומר עמיד בפני שריטות הניתב את הברק של זהב עם היתרונות והקשים של הקרמיקה.

הורולוגיה גבוהה

רוב חובבי שעונים donât שותף Hublot או ברייטלינג לצורך העניין עם הורולוגיה גבוהה, ידוע גם בצרפתית המקורית שלה כמו הוט Horlogerie. זה המקום שבו תוכל למצוא שעוני סיבוך גבוהים כגון משחזרי דקה, לוחות שנה תמידיים, וסיבוכים tourbillon, וכו '. רוב אספני שעונים היו שומעים על סיבוכים גבוהים וחושבים על מותגי שוק גבוהים יותר כגון ואצ'רון קונסטנטין, פטק פיליפ או ברגואט.

עם זאת, האמת היא ששני המותגים יצרו שעונים שייחשבו בהתבסס על הסיבוכים שלהם, שעונים הורולוגיה גבוהה. שעונים עם סיבוכים tourbillon יהיה דוגמה מצוינת של איך ברייטלינג או Hublot הרוויחו את הפסים שלהם בתחום יוקרתי זה של שאיפה.

עמידות

שני המותגים מייצרים שעונים עמידים בהשוואה לשעונים נמוכים, אך כיצד Hublot מודדת את התוצאה מול ברייטלינג; מותג של שעונים הידועים באיכות הבנייה שלהם כמו טנק? בעוד רובם היו מצפים מותג יקר כמו Hublot למדוד, רבים מרגישים הבדל כאשר הם בודקים את העמידות ולבנות של השעון החדש שלהם Hublot ולהשוות אותו מול ברייטלינג.

היסטוריה

לשני המותגים יש קצת היסטוריה, אבל לברייטלינג יש היסטוריה מבוגרת משמעותית; מבוגר יותר בכמעט מאה שנה. ברייטלינג החל את העשנות שלהם ב-1884 ואילו האבלו החל את עסקיהם רק ב-1976, כאשר קרלו קרוקו נסע לשווייץ כדי ליצור את השעון השוויצרי הראשון שלו, שיהיה שעון היוקרה הראשון עם רצועת גומי. לברייטלינג יש כמעט מאה שנות ניסיון נוספים ב-Watch Business, והיא בנתה מותג מבוסס מאוד לאורך שנותיהם הרבות בעסקים. םמג

ערך מכירה חוזרת

לא ברייטלינג ולא Hublot יש את ערך מכירה חוזרת הטוב ביותר בעסק כאשר משווים אז למותגי השוק העליון כמו רולקס או Patek פיליפ, אבל בין ברייטלינג Hublot, אם שאלת איזה יש ערך מכירה חוזרת ממוצע טוב יותר, התשובה היא בדרך כלל נוטה לכיוון ברייטלינג, ברוב המקרים.

כמובן, דגמים מסוימים תמיד להביא יותר מאחרים ומשתנים רבים להיכנס להערכת השווי של שעון בבעלות מראש. דברים כמו התנאי itâs ב, איזה מודל זה, שנת הייצור, אם זה מגיע עם מדבקות האריזה המקורית ותגיות תלויות שהגיעו עם זה, אם זה כולל את המסמכים המקוריים או לא (במיוחד כרטיס האחריות), אם זה עדיין תחת אחריות וגורמים רבים אחרים הכוללים היצע וביקוש.

יש אנשים שמשתמשים במונח "השקעה בשעון יוקרה" בחופשיות. הצהרה זו נראית די חסרת טעם שכן בדיוק כמו רוב מוצרי MostÂ, שעון יוקרה מאבד חלק מהערך שלה ברגע שהוא משמש או אפילו שחוק פעם אחת. אותו הדבר קורה כאשר נהיגה במכונית חדשה מהמון.

שעון יוקרה לא צריך להסתכל באותו אופן שבו אתה מסתכל על השקעה בפועל כגון אג"ח או אפילו נדל"ן אשר לעתים קרובות יותר מאשר לא להעריך את הערך. טבעם של שעוני יוקרה ברוב המקרים הוא ההפך הגמור. עם זאת, ישנם מקרים שבהם שעון יוקרה יהיה שווה יותר מהמחיר המקורי שלה אבל אלה הם רחוקים מדי בין ברצינות נחשב כל שעון יוקרה כהשקעה עם הטבות כספיות.

מחיר

המחירים לעלות ויורדים כל הזמן אבל בדרך כלל לא על ידי כל כך הרבה. במונחים של שעוני Hublot ברמה ההומית, השעון הזול ביותר Hublot הוא מודל נשים של קוורץ פיוז'ן קלאסי 33mm על רצועת גומי. יש להם MSRP שמתחיל בערך $5,200.

שעון Hublot הזול ביותר לגברים הוא Hublot 38mm אשר מתחיל MSRP של כ $6200.

שעון ברייטלינג הזול ביותר הוא menâs קולט Skyracer, מודל 45mm שיש לו MSRP של $2000.Â

שעון ברייטלינג הזול ביותר לנשים הוא ברייטלינג קולט ליידי 36mm אשר יש MSRP של כ $2765.

עמידות במים

לשני המותגים יש כמה שעונים עם עמידות גדולה למים. Hublot יש המלך כוח Oceanographic 4000, למשל, כי יש 4,000m או 13,120ft של עמידות במים שהוא מספיק עמידות מים עבור כמה מהרפתקנית ברצינות. זה מגיע בנקודת מחיר של מעל 30,000 דולר.

ברייטלינג יש את הסדרה אשר יש שעונים עמידים במים עד 3,000 מטרÂ או 10,000 רגל ולהתחיל בנקודת מחיר של פחות מ $4,000.

חשוב לדעת: לפני צלילה למעמקים המצוינים על עמידות המים של השעון שלך אנא קרא על עמידות מים לצפות. תגלה שדירוג עמידות המים בשעון לא אומר שאתה יכול לקחת את השעון שלך למעמקים האלה בעת צלילה. הקפד לא לקחת את השעון לעומק החורג מהעומק המומלץ או שהוא יכול לבטל את האחריות. םמג

אחריות

Hublot מציע אחריות של היצרן שנתיים שניתן להרחיב במקרים מסוימים באמצעות תוכנית Hublotista, תנאים מסוימים חלים כך הקפד לחפש את התוכנית לפרטים.

ברייטלינג מציעה אחריות ל-5 שנים על השעונים שלהם. זוהי תקופת אחריות די טובה מאז רוב שעוני יוקרה עם כמה יוצאים מן הכלל מציעים רק עד שנתיים.

םמג

חפש בהבלוטה

סיכום

להבלוט יש הרבה מאוד מעריצים וכך גם ברייטלינג לצורך העניין. עם זאת, סוג אספן שעונים שקונה ברייטלינג על Hublot נוטה להיות הסוג המסורתי יותר מי מעדיף מותגים מבוססים והיסטוריים יותר. Hublot נוטה למשוך סוג אחר של קהל עם שעוני תודה גדולים יותר; רבים נוצצים עם בלינג. אספני שעונים רבים אוהבים Hublot עבור סגנון זה בעוד רבים אחרים מוצאים את העיצובים שלהם להיות נועז מדי עבור אלה שנדבקים שעונים קלאסיים ושמרניים יותר. םמג

שני המותגים עושים שעונים נהדרים ושניהם מותגים מכובדים בשוק הבינוני. Hublot, בשל גדלי המקרים הגדולים מהממוצע שלהם על רבים מהשעונים שלהם, נוטה למשוך לקוחות עם גדלים גדולים מהממוצע של פרק כף היד. לברייטלינג יש היסטוריה עשירה יותר בעשיית שעונים מאשר Hublot ולכן בדרך כלל מקבל יותר הכרה בקרב חובבי שעונים והורופילים רציניים. םמג

בסופו של דבר, זה באמת מסתכם בכך שזה עניין של טעם וסגנון אישיים. השתמש בלחצנים שלהלן כדי לעיין בשני המותגים.

עיון בברייטלינג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *